7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Ban Sami Basheer Basheer

Årsinkomst: Kolla Bans lön anonymt

Personnummer: 19690511- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 11 maj 1969

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ban Sami Basheer Basheer

Förnamn: Ban Sami Basheer

Tilltalsnamn: Ban

Efternamn: Basheer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-01

Gatuadress: Ekorrgränd 6

Postnummer: 507 32

Postort: Brämhult

Distrikt: Brämhult

Församling: Brämhults församling (149003)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ban

Ban Basheer är 57 år och bosatt på Ekorrgränd 6 i Brämhult. Hon bor i en villa på 112 kvm . Där har hon bott i 4 år och 281 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ban

Informationen om Ban kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ban Basheer?

Vad tjänar Ban?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bans
Kreditstatus?

Nyfiken på Bans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekorrgränd 6

Latitud: 57.735608   |   Longitud: 13.001054

Registrerat på adressen


Ekorrgränd 6
507 32 Brämhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ban kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ban hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ban har inga bolagsengagemang


Mer om Ban


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 59 dagar)

Födelsedag

11 maj (en tisdag om 306 dagar)

Födelsedatum

1969-05-11 (en söndag för 20 878 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 306 dagar (en fredag)

Ban Basheer är 57 år och bosatt på Ekorrgränd 6 i Brämhult. Hon bor i en villa på 112 kvm . Där har hon bott i 4 år och 281 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 507 32, är medelinkomsten 540 141 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,15 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Ban ingår. Bans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 144.

Ban bor tillsammans med 3 personer: Amenah Abdulfattah , Dur Abdulfattah , Thaer Al-Khalid . Hon är gift med Thaer Al-Khalid .

Ban fyller 58 år om 306 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 2 år och 306 dagar (en fredag).

Ban har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ban i Sverige Ban Yousef i Norsborg, Ban Zara i Tumba och Ban Tao i Malmö.

Informationen om Ban kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ban Basheer