7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Waled Al Mnajer

Årsinkomst: Kolla Waleds lön anonymt

Personnummer: 19690608- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 8 juni 1969

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Waled Al Mnajer

Förnamn: Waled

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Mnajer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-11-27

Gatuadress: Muskotgatan 32 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 424 41

Postort: Angered

Distrikt: Gunnared

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Waled Al Mnajer är 57 år gammal och bor på Muskotgatan 32 lgh 1202 i Angered. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 1 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 27 november 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Waled Al Mnajer?

Vad tjänar Waled?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Waleds
Kreditstatus?

Nyfiken på Waleds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Muskotgatan 32 lgh 1202

Latitud: 57.806149   |   Longitud: 12.031473

Registrerat på adressen


Muskotgatan 32 lgh 1202
424 41 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Waled kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Waled hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Waleds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Waled har inga bolagsengagemang


Mer om Waled


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 32 dagar)

Födelsedag

08 juni (en tisdag om 333 dagar)

Födelsedatum

1969-06-08 (en söndag för 20 851 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 333 dagar (en fredag)

Waled Al Mnajer är 57 år gammal och bor på Muskotgatan 32 lgh 1202 i Angered. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 1 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 27 november 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 424 41, som är Waleds bostadsområde, är medelinkomsten 233 285 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,46 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Waleds ingår. Waleds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.

Waled bor tillsammans med 2 personer: Safwaan Altaieb , Mhd Mazen Alsahhar . Waled är gift med Ebtehal Abo Alhawa.

Waled har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 333 dagar då han fyller 58 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 333 dagar (en fredag).

Waled har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Waled i Sverige Waled Jasem i Kristianstad, Waled Abdullahi i Solna och Waled Yaslam i Bro.

Informationen om Waled kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Waled Al Mnajer