8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-01

Roger Jan Henry Lundblad

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19690613- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 13 juni 1969

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Roger Jan Henry Lundblad

Förnamn: Roger Jan Henry

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Lundblad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1988-06-14

Gatuadress: Granbäcken 10

Postnummer: 683 61

Postort: Ekshärad

Församling: Ekshärads församling (178302)

Kommun: Hagfors (1783)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Lundblad är en 57 årig man och bosatt på Granbäcken 10 i Ekshärad. Hans bostad är en villa på 49 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 juni 1988 och har sammanlagt bott där i 38 år och 109 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Lundblad?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Granbäcken 10

Latitud: 60.132404   |   Longitud: 13.414643

Registrerat på adressen


Granbäcken 10
683 61 Ekshärad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 49 kvm

Byggår: 1937

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 110 dagar)

Födelsedag

13 juni (en söndag om 255 dagar)

Födelsedatum

1969-06-13 (en fredag för 20 929 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 255 dagar (en onsdag)

Roger Lundblad är en 57 årig man och bosatt på Granbäcken 10 i Ekshärad. Hans bostad är en villa på 49 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 juni 1988 och har sammanlagt bott där i 38 år och 109 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 683 61, är 350 639 kr per år och 5,75 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hagfors där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Förutom Roger bor också Elin Lundblad på adressen. Där har hon bott i 3 år och 159 dagar sedan hon först registrerades där den 25 april 2023. Roger är inte gift.

Rogers nästa födelsedag är om 255 dagar då han fyller 58 år. Hans namnsdag är om 244 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 2 år och 255 dagar (en onsdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Lundblad