7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Sara Kristina Yoder

Årsinkomst: Kolla Saras lön anonymt

Personnummer: 19690619- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 57 år

Födelsedag: 19 juni 1969

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 juli

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sara Kristina Yoder

Förnamn: Sara Kristina

Tilltalsnamn: Sara

Efternamn: Yoder

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-12-12

Gatuadress: Karlavägen 6

Postnummer: 147 31

Postort: Tumba

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sara

Sara Yoder är en kvinna på 57 år som bor på Karlavägen 6 i Tumba. Saras bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 18 år och 193 dagar sedan hon flyttade in den 12 december 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sara

Informationen om Sara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sara Yoder?

Vad tjänar Sara?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saras
Kreditstatus?

Nyfiken på Saras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Karlavägen 6

Latitud: 59.197632   |   Longitud: 17.818194

Registrerat på adressen


Karlavägen 6
147 31 Tumba

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sara kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sara hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Saras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sara har inga bolagsengagemang


Mer om Sara


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

57 år (och 4 dagar)

Födelsedag

19 juni (en lördag om 361 dagar)

Födelsedatum

1969-06-19 (en torsdag för 20 823 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 2 år och 361 dagar (en tisdag)

Sara Yoder är en kvinna på 57 år som bor på Karlavägen 6 i Tumba. Saras bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 18 år och 193 dagar sedan hon flyttade in den 12 december 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Saras postnummer, 147 31, är medelinkomsten 397 640 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,76 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sara och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Sara ingår. Saras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.

Sara bor tillsammans med Phillip Yoder. Han är en 61 årig man som flyttade in den 12 december 2007 och har bott där totalt 18 år och 193 dagar. Hon är gift med Phillip Yoder .

På Saras nästa födelsedag fyller hon 58 år. Den inträffar om 361 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 2 år och 361 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 26 dagar.

Namnet Sara är 'Hebreiskt namn med bet. ’furstinna, härskarinna’'.

Sara har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sara i Sverige Sara Finer i Stockholm, Sara Folkeson i Pålsboda och Sara Isell i Staffanstorp.

Informationen om Sara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sara Yoder