7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Alf Tommy Seger

Årsinkomst: Kolla Tommys lön anonymt

Personnummer: 19690715- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 15 juli 1969

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 december

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Alf Tommy Seger

Förnamn: Alf Tommy

Tilltalsnamn: Tommy

Efternamn: Seger

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1996-12-10

Gatuadress: Husarvägen 2

Postnummer: 719 94

Postort: Vintrosa

Församling: Tysslinge församling (188008)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tommy

Tommy Seger är en 56 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en villa på 154 kvm . Där har han bott i sammanlagt 29 år och 200 dagar sedan 10 december 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Tommy

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tommy Seger?

Vad tjänar Tommy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tommys
Kreditstatus?

Nyfiken på Tommys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Husarvägen 2

Latitud: 59.277787   |   Longitud: 14.991447

Registrerat på adressen


Husarvägen 2
719 94 Vintrosa

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
BACKGÅRDENS SOMMARSTUGEFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tommy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tommy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Tommys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 154 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Tommy har inga bolagsengagemang


Mer om Tommy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 348 dagar)

Födelsedag

15 juli (en onsdag om 17 dagar)

Födelsedatum

1969-07-15 (en tisdag för 20 802 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 17 dagar (en söndag)

Tommy Seger är en 56 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en villa på 154 kvm . Där har han bott i sammanlagt 29 år och 200 dagar sedan 10 december 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Tommys bostadsområde, på postnummer 719 94, har 2,34 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 438 393 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Tommys ingår. Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 349.

Tommy bor tillsammans med en 59 årig kvinna vid namn Susanne Seger. Hon registrerades på adressen den 10 december 1996, och har bott där totalt 29 år och 200 dagar. Han är gift med Susanne Seger .

Vill du fira Tommys födelsedag ska du gratulera honom om 17 dagar då han fyller 57 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 176 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 60 år om 3 år och 17 dagar (en söndag).

Tommy har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Tommy i Sverige det senaste kvartalet är Tommy Myllymäki i Stockholm, Tommy Körberg i Stockholm och Tommy Davidsson i Söderköping.

Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tommy Seger