7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-23
Nawal Dawood Salloom Al-Saadi
Årsinkomst: Kolla Nawals lön anonymt
Personnummer: 19690829-
Ålder: 56 år
Födelsedag: 29 augusti 1969
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Nawal Dawood Salloom Al-Saadi
Förnamn: Nawal Dawood Salloom
Tilltalsnamn: Nawal
Efternamn: Al-Saadi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-11-24
Gatuadress: Samsetgatan 37 lgh 1601
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 554 49
Postort: Jönköping
Distrikt: Jönköpings Sofia
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Nawal
Nawal Al-Saadi är en kvinna på 56 år som bor på Samsetgatan 37 lgh 1601 i Jönköping. Nawals bostad är en lägenhet med 3 rum på 97 kvm . Där har hon bott i 2 år och 241 dagar sedan hon flyttade in den 24 november 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Nawal
Informationen om Nawal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Samsetgatan 37 lgh 1601
Registrerat på adressen
554 49 Jönköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nawal kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nawal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Nawals bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 97 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2019
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0,1 | 0,1 |
Mer om Nawal
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 328 dagar)
Födelsedag
29 augusti (en lördag om 37 dagar)
Födelsedatum
1969-08-29 (en fredag för 20 782 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 37 dagar (en onsdag)
Nawal Al-Saadi är en kvinna på 56 år som bor på Samsetgatan 37 lgh 1601 i Jönköping. Nawals bostad är en lägenhet med 3 rum på 97 kvm . Där har hon bott i 2 år och 241 dagar sedan hon flyttade in den 24 november 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Nawals postnummer, 554 49, är medelinkomsten 421 571 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,75 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Nawal och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Nawal ingår. Nawals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 103.
Nawal bor tillsammans med Fanar Al-Timemy. Han är en 34 årig man som flyttade in den 24 november 2023 och har bott där totalt 2 år och 241 dagar. Hon är inte gift.
På Nawals nästa födelsedag fyller hon 57 år. Den inträffar om 37 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 37 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Nawal har 1 bolagsengagemang (
Avernar aktiebolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nawal i Sverige Nawal Al-Saadi i Jönköping, Nawal Hassan i Göteborg och Nawal Bile i Göteborg.
Informationen om Nawal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nawal Al-Saadi
Var bor Nawal?
Hur gammal är Nawal?
Nawal Al-Saadi är 56 år gammal och föddes den 29 augusti 1969. Hon fyller 57 år den 29 augusti.
Har Nawal några bolagsengagemang?
Nawal har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Avernar aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Nawal några fordon?
Är Nawal gift?
Nawal är inte gift.
Vilket telefonnummer har Nawal?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nawal.
Vilket stjärntecken har Nawal?
Nawal har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Nawal folkbokförd?
Nawal Al-Saadi är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Nawal?
Nawal Al-Saadi tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Nawal?
Nawal Al-Saadi tillhör Jönköpings församling.