7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Babak Hosseini Vafa

Årsinkomst: Kolla Babaks lön anonymt

Personnummer: 19690921- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 21 september 1969

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Babak Hosseini Vafa

Förnamn: Babak

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hosseini Vafa

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-03-23

Gatuadress: Mellangårdsvägen 1

Postnummer: 692 32

Postort: Kumla

Distrikt: Kumla

Församling: Kumla församling (188101)

Kommun: Kumla (1881)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Babak Hosseini Vafa är 56 år och bosatt på Mellangårdsvägen 1 i Kumla. Han bor i en villa på 140 kvm . Där har han bott i 20 år och 116 dagar sedan han flyttade in den 23 mars 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Babak Hosseini Vafa?

Vad tjänar Babak?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Babaks
Kreditstatus?

Nyfiken på Babaks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mellangårdsvägen 1

Latitud: 59.148278   |   Longitud: 15.142631

Registrerat på adressen


Mellangårdsvägen 1
692 32 Kumla

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Hosseini Vafa, Babak Status Aktiv
Ansvarig Babak Hosseini Vafa (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Babak Hosseini Vafa (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2021-12-31 (4 år) Ägare Babak Hosseini Vafa Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2021-12-31 (4 år) Babak Hosseini Vafa Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-11-05 (2 år) Ägare Babak Hosseini Vafa Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-11-05 (2 år) Babak Hosseini Vafa Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Babak kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Babak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Babaks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Hosseini Vafa, Babak Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Babak


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 299 dagar)

Födelsedag

21 september (en måndag om 66 dagar)

Födelsedatum

1969-09-21 (en söndag för 20 753 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 66 dagar (en fredag)

Babak Hosseini Vafa är 56 år och bosatt på Mellangårdsvägen 1 i Kumla. Han bor i en villa på 140 kvm . Där har han bott i 20 år och 116 dagar sedan han flyttade in den 23 mars 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 692 32, är medelinkomsten 439 819 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,33 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kumla där Babak ingår. Babaks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Babak bor tillsammans med Mitra Razmgah. Hon har bott på Mellangårdsvägen 1 i totalt 20 år och 116 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 23 mars 2006. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Mitra Razmgah .

Babak fyller 57 år om 66 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 3 år och 66 dagar (en fredag).

Babak har 1 bolagsengagemang ( Hosseini Vafa, Babak ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Babak i Sverige Babak Vaghti Chalousi i Göteborg, Babak Oshagh Madani i Uppsala och Babak Emami i Halmstad.

Informationen om Babak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Babak Hosseini Vafa