7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Helén Christine Zenius-Nielsen
Årsinkomst: Kolla Heléns lön anonymt
Personnummer: 19690925-
Ålder: 56 år
Födelsedag: 25 september 1969
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Helén Christine Zenius-Nielsen
Förnamn: Helén Christine
Tilltalsnamn: Helén
Efternamn: Zenius-Nielsen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-06-30
Gatuadress: Hällede By 148
Postnummer: 312 98
Postort: Våxtorp
Församling: Hasslöv-Våxtorps församling (138103)
Kommun: Laholm (1381)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Helén
Helén Zenius-Nielsen är en 56 årig kvinna bosatt i Laholm kommun. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 15 år och 3 dagar sedan 30 juni 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helén
Informationen om Helén kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hällede By 148
Registrerat på adressen
312 98 Våxtorp
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Helén Zenius-Nielsen Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | Helén Zenius-Nielsen | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Helén kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Helén hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Heléns bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 140 kvm
Byggår: 2019
Bolagsengagemang | 0 st
Helén har inga bolagsengagemang
Mer om Helén
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 281 dagar)
Födelsedag
25 september (en fredag om 84 dagar)
Födelsedatum
1969-09-25 (en torsdag för 20 735 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 84 dagar (en tisdag)
Helén Zenius-Nielsen är en 56 årig kvinna bosatt i Laholm kommun. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 15 år och 3 dagar sedan 30 juni 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Heléns bostadsområde, på postnummer 312 98, har 5,64 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 362 420 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Heléns ingår. Heléns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.
Helén bor tillsammans med 2 personer: Anthony Eckley , Rene Jørn Zenius-Nielsen . De har också en hund i bostaden som Helén är ägare till. Hon är gift med Rene Jørn Zenius-Nielsen .
Vill du fira Heléns födelsedag ska du gratulera henne om 84 dagar då hon fyller 57 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 84 dagar (en tisdag).
Helén har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Helén i Sverige det senaste kvartalet är Helén Wihlborg i Hyllinge, Helén Bodström i Stockholm och Helén Westén i Fagersta.
Informationen om Helén kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Helén Zenius-Nielsen
Var bor Helén?
Hur gammal är Helén?
Helén Zenius-Nielsen är 56 år gammal och föddes den 25 september 1969. Hon fyller 57 år den 25 september.
Har Helén några bolagsengagemang?
Helén har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Helén några fordon?
Är Helén gift?
Helén är gift med Rene Jørn Zenius-Nielsen.
Vilket telefonnummer har Helén?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Helén.
Vilket stjärntecken har Helén?
Helén har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Helén folkbokförd?
Helén Zenius-Nielsen är folkbokförd i Laholm kommun.
Vilket län tillhör Helén?
Helén Zenius-Nielsen tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Helén?
Helén Zenius-Nielsen tillhör Hasslöv-Våxtorps församling.