7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Jörgen Valentin Elonsson

Årsinkomst: Kolla Jörgens lön anonymt

Personnummer: 19691001- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 1 oktober 1969

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juli

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Jörgen Valentin Elonsson

Förnamn: Jörgen Valentin

Tilltalsnamn: Jörgen

Efternamn: Elonsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-02-02

Gatuadress: Lyckets väg 11

Postnummer: 764 31

Postort: Väddö

Församling: Väddö församling (018803)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jörgen

Jörgen Elonsson är 56 år och bosatt på Lyckets väg 11 i Väddö. Där har han bott i 20 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jörgen

Informationen om Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jörgen Elonsson?

Vad tjänar Jörgen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jörgens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jörgens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lyckets väg 11

Latitud: 59.973647   |   Longitud: 18.822470

Registrerat på adressen


Lyckets väg 11
764 31 Väddö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-04-23 (7 år) Ägare Monika Elonsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-04-23 (7 år) Monika Elonsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jörgen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jörgen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Jörgen har inga bolagsengagemang


Mer om Jörgen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 265 dagar)

Födelsedag

01 oktober (en torsdag om 100 dagar)

Födelsedatum

1969-10-01 (en onsdag för 20 719 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 100 dagar (en måndag)

Jörgen Elonsson är 56 år och bosatt på Lyckets väg 11 i Väddö. Där har han bott i 20 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 764 31, är medelinkomsten 349 677 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,37 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Jörgen ingår. Jörgens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 150.

Jörgen bor tillsammans med Monika Elonsson. Hon har bott på Lyckets väg 11 i totalt 14 år och 190 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 december 2011. Det finns även en hund på Jörgens adress som han inte är ägare till. Han är gift med Monika Elonsson .

Jörgen fyller 57 år om 100 dagar och har namnsdag om 16 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 3 år och 100 dagar (en måndag).

Namnet Jörgen är 'Dansk form av Georg'.

Jörgen har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jörgen i Sverige Jörgen Bergström i Rosersberg, Jörgen Karlsson i Degerfors och Jörgen Astonson i Spekeröd.

Informationen om Jörgen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jörgen Elonsson