7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Oleg Datsishin

Årsinkomst: Kolla Olegs lön anonymt

Personnummer: 19691018- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 18 oktober 1969

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Oleg Datsishin

Förnamn: Oleg

Tilltalsnamn: Oleg

Efternamn: Datsishin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-03-01

Gatuadress: Lönnagårdsvägen 1

Postnummer: 302 56

Postort: Halmstad

Församling: Snöstorps församling (138003)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Oleg

Oleg Datsishin är 56 år gammal och bor på Lönnagårdsvägen 1 i Halmstad. Hans bostad är en villa på 127 kvm . Där har han bott i 17 år och 130 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2009. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Oleg

Informationen om Oleg kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Oleg Datsishin?

Vad tjänar Oleg?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Olegs
Kreditstatus?

Nyfiken på Olegs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lönnagårdsvägen 1

Latitud: 56.676306   |   Longitud: 12.922929

Registrerat på adressen


Lönnagårdsvägen 1
302 56 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Oleg kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Oleg hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Olegs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Oleg har inga bolagsengagemang


Mer om Oleg


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 264 dagar)

Födelsedag

18 oktober (en söndag om 101 dagar)

Födelsedatum

1969-10-18 (en lördag för 20 718 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 101 dagar (en torsdag)

Oleg Datsishin är 56 år gammal och bor på Lönnagårdsvägen 1 i Halmstad. Hans bostad är en villa på 127 kvm . Där har han bott i 17 år och 130 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2009. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 302 56, som är Olegs bostadsområde, är medelinkomsten 386 279 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,14 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Olegs ingår. Olegs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 99.

Oleg bor tillsammans med 3 personer: Olga Datsishin , Filip Datsishin , Sofia Datsishin . Oleg är gift med Olga Datsishin .

Oleg har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 101 dagar då han fyller 57 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 101 dagar (en torsdag).

Oleg har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Oleg i Sverige Oleg Harchuk i Stockholm, Oleg Persson i Lycksele och Oleg Musika i Älta.

Informationen om Oleg kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Oleg Datsishin