7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Stefan Bo Robert Frantz

Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt

Personnummer: 19691219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 19 december 1969

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Stefan Bo Robert Frantz

Förnamn: Stefan Bo Robert

Tilltalsnamn: Stefan

Efternamn: Frantz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-12-31

Gatuadress: Norrstigen 33

Postnummer: 132 47

Postort: Saltsjö-Boo

Församling: Boo församling (018203)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stefan

Stefan Frantz är en man på 56 år som bor på Norrstigen 33 i Saltsjö-Boo. Stefans bostad är en villa på 95 kvm . Där har han bott i 23 år och 186 dagar sedan han flyttade in den 31 december 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stefan Frantz?

Vad tjänar Stefan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stefans
Kreditstatus?

Nyfiken på Stefans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrstigen 33

Latitud: 59.313998   |   Longitud: 18.272744

Registrerat på adressen


Norrstigen 33
132 47 Saltsjö-Boo

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Steper Allservice Handelsbolag Status Aktiv
Ansvarig Per Robert Löfström (En av bolagsmännen) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Robert Löfström (En av bolagsmännen) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stefan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Stefans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 95 kvm

Byggår: 1949

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Steper Allservice Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 25-50%

Mer om Stefan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 198 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 167 dagar)

Födelsedatum

1969-12-19 (en fredag för 20 652 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 167 dagar (en onsdag)

Stefan Frantz är en man på 56 år som bor på Norrstigen 33 i Saltsjö-Boo. Stefans bostad är en villa på 95 kvm . Där har han bott i 23 år och 186 dagar sedan han flyttade in den 31 december 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Stefans postnummer, 132 47, är medelinkomsten 832 005 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stefan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 159.

Stefan bor tillsammans med Jeanette Frantz. Hon är en 53 årig kvinna som flyttade in den 31 december 2002 och har bott där totalt 23 år och 186 dagar. Han är gift med Jeanette Frantz .

På Stefans nästa födelsedag fyller han 57 år. Den inträffar om 167 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 167 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 174 dagar.

Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.

Stefan har 1 bolagsengagemang ( Steper Allservice Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stefan Frantz