7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Bengt Verner Jens Andersson
Årsinkomst: Kolla Jens lön anonymt
Personnummer: 19691230-
Ålder: 56 år
Födelsedag: 30 december 1969
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 mars
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Verner Jens Andersson
Förnamn: Bengt Verner Jens
Tilltalsnamn: Jens
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-12-09
Gatuadress: Storgatan 41
Postnummer: 881 30
Postort: Sollefteå
Distrikt: Sollefteå
Församling: Sollefteå församling (228301)
Kommun: Sollefteå (2283)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jens
Jens Andersson är en man på 56 år som bor på Storgatan 41 i Sollefteå. Där har han bott i 10 år och 205 dagar sedan han flyttade in den 9 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jens
Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storgatan 41
Registrerat på adressen
881 30 Sollefteå
Telefonnummer
Företag på adressen | 3 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Bengt Verner Jens Andersson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Bengt Verner Jens Andersson (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Erik Håkan Hagberg (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Erik Håkan Hagberg (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Bengt Verner Jens Andersson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Bengt Verner Jens Andersson (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-07-12 (6 år) Ägare Jens Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-07-12 (6 år) | Jens Andersson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jens kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jens hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 7,7 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 7,7 | 0 | |
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 0 | −0 |
Mer om Jens
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 184 dagar)
Födelsedag
30 december (en onsdag om 181 dagar)
Födelsedatum
1969-12-30 (en tisdag för 20 638 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 181 dagar (en söndag)
Jens Andersson är en man på 56 år som bor på Storgatan 41 i Sollefteå. Där har han bott i 10 år och 205 dagar sedan han flyttade in den 9 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Jens postnummer, 881 30, är medelinkomsten 325 189 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,59 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jens och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Jens ingår. Jens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Jens bor tillsammans med Hans Olov Högberg. Han är en 60 årig man som flyttade in den 1 januari 2024 och har bott där totalt 2 år och 182 dagar. På adressen finns en hund (som Jens är ägare till). Han är inte gift.
På Jens nästa födelsedag fyller han 57 år. Den inträffar om 181 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 181 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 270 dagar.
Namnet Jens är 'Dansk form av Johannes'.
Jens har 2 bolagsengagemang (
Skattkistan Jens och Sussi AB
och
Jens och Sussie AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jens i Sverige Jens Larsson i Enköping, Jens Byggmark i Nacka och Jens Pamp i Saltsjöbaden.
Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jens Andersson
Var bor Jens?
Hur gammal är Jens?
Jens Andersson är 56 år gammal och föddes den 30 december 1969. Han fyller 57 år den 30 december.
Har Jens några bolagsengagemang?
Jens har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Skattkistan Jens och Sussi AB och Jens och Sussie AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Jens några fordon?
Är Jens gift?
Jens är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jens?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jens.
Vilket stjärntecken har Jens?
Jens har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Jens folkbokförd?
Jens Andersson är folkbokförd i Sollefteå kommun.
Vilket län tillhör Jens?
Jens Andersson tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Jens?
Jens Andersson tillhör Sollefteå församling.