7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Fadi Al Khatib

Årsinkomst: Kolla Fadis lön anonymt

Personnummer: 19700125- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 25 januari 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Fadi Al Khatib

Förnamn: Fadi

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Khatib

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-12-15

Gatuadress: Söderforsgatan 16 A lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 507 62

Postort: Borås

Distrikt: Borås Gustav Adolf

Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fadi Al Khatib är en 56 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 67 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 205 dagar sedan 15 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fadi Al Khatib?

Vad tjänar Fadi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fadis
Kreditstatus?

Nyfiken på Fadis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Söderforsgatan 16 A lgh 1103

Latitud: 57.706520   |   Longitud: 12.963255

Registrerat på adressen


Söderforsgatan 16 A lgh 1103
507 62 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fadi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fadi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fadis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 67 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2013

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fadi har inga bolagsengagemang


Mer om Fadi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 164 dagar)

Födelsedag

25 januari (en måndag om 201 dagar)

Födelsedatum

1970-01-25 (en söndag för 20 618 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 201 dagar (en fredag)

Fadi Al Khatib är en 56 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 67 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 205 dagar sedan 15 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Fadis bostadsområde, på postnummer 507 62, har 9,68 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 357 476 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Fadis ingår. Fadis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 177.

Fadi bor tillsammans med en 46 årig kvinna vid namn Hadia Mando. Hon registrerades på adressen den 8 november 2024, och har bott där totalt 1 år och 242 dagar. Han är gift med Hadia Mando .

Vill du fira Fadis födelsedag ska du gratulera honom om 201 dagar då han fyller 57 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 201 dagar (en fredag).

Fadi har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Fadi i Sverige det senaste kvartalet är Fadi Ablahad i Södertälje, Fadi El-Hessi i Mjölby och Fadi Abou Bakr i Lerum.

Informationen om Fadi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fadi Al Khatib