7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Dawan Andersson
Årsinkomst: Kolla Dawans lön anonymt
Personnummer: 19700203-
Ålder: 56 år
Födelsedag: 3 februari 1970
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Dawan Andersson
Förnamn: Dawan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-04-08
Gatuadress: Forshem Forshemsvägen 13
Postnummer: 533 94
Postort: Hällekis
Distrikt: Forshem
Församling: Kinnekulle församling (147118)
Kommun: Götene (1471)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dawan Andersson är en 56 årig kvinna och bosatt på Forshem Forshemsvägen 13 i Hällekis. Hennes bostad är en villa på 123 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 april 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 76 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Forshem Forshemsvägen 13
Registrerat på adressen
533 94 Hällekis
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dawan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dawan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dawans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 123 kvm
Byggår: 1966
Bolagsengagemang | 0 st
Dawan har inga bolagsengagemang
Mer om Dawan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 140 dagar)
Födelsedag
03 februari (en onsdag om 225 dagar)
Födelsedatum
1970-02-03 (en tisdag för 20 594 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 225 dagar (en söndag)
Dawan Andersson är en 56 årig kvinna och bosatt på Forshem Forshemsvägen 13 i Hällekis. Hennes bostad är en villa på 123 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 april 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 76 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Dawans bostadsområde, på postnummer 533 94, är 413 592 kr per år och 4,40 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Götene där Dawans ingår. Dawans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Förutom Dawan bor också Jan Ove Harald Andersson på adressen. Där har han bott i 35 år och 8 dagar sedan han först registrerades där den 15 juni 1991. Dawan är gift med Jan Ove Harald Andersson .
Dawans nästa födelsedag är om 225 dagar då hon fyller 57 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 225 dagar (en söndag).
Dawan har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dawan i Sverige Dawan Karim i Järfälla, Dawan Blomkvist i Lidingö och Dawan Saboori i Sollentuna.
Informationen om Dawan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dawan Andersson
Var bor Dawan?
Hur gammal är Dawan?
Dawan Andersson är 56 år gammal och föddes den 3 februari 1970. Hon fyller 57 år den 3 februari.
Har Dawan några bolagsengagemang?
Dawan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dawan några fordon?
Är Dawan gift?
Dawan är gift med Jan Ove Harald Andersson.
Vilket telefonnummer har Dawan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dawan.
Vilket stjärntecken har Dawan?
Dawan har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Dawan folkbokförd?
Dawan Andersson är folkbokförd i Götene kommun.
Vilket län tillhör Dawan?
Dawan Andersson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Dawan?
Dawan Andersson tillhör Kinnekulle församling.