7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Jintana Tengroth

Årsinkomst: Kolla Jintanas lön anonymt

Personnummer: 19700209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 9 februari 1970

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jintana Tengroth

Förnamn: Jintana

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Tengroth

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-07-15

Gatuadress: Sjöängsvägen 44

Postnummer: 613 37

Postort: Oxelösund

Församling: Oxelösunds församling (048101)

Kommun: Oxelösund (0481)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jintana Tengroth är en kvinna på 56 år som bor på Sjöängsvägen 44 i Oxelösund. bostad är ett kedjehus på 116 kvm . Där har hon bott i 11 år och 5 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jintana Tengroth?

Vad tjänar Jintana?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jintanas
Kreditstatus?

Nyfiken på Jintanas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sjöängsvägen 44

Latitud: 58.675633   |   Longitud: 17.054360

Registrerat på adressen


Sjöängsvägen 44
613 37 Oxelösund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jintana kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jintana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jintanas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jintana har inga bolagsengagemang


Mer om Jintana


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 161 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 204 dagar)

Födelsedatum

1970-02-09 (en måndag för 20 615 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 204 dagar (en lördag)

Jintana Tengroth är en kvinna på 56 år som bor på Sjöängsvägen 44 i Oxelösund. bostad är ett kedjehus på 116 kvm . Där har hon bott i 11 år och 5 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Jintanas postnummer, 613 37, är medelinkomsten 413 572 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,36 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jintana och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Oxelösund där Jintana ingår. Jintanas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Jintana bor tillsammans med Hans Villy Tengroth. Han är en 77 årig man som flyttade in den 15 juli 2015 och har bott där totalt 11 år och 5 dagar. Hon är gift med Hans Villy Tengroth .

På Jintanas nästa födelsedag fyller hon 57 år. Den inträffar om 204 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 204 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Jintana har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jintana i Sverige Jintana Khamkaew i Åstorp, Jintana Limrotsana i Ljungsbro och Jintana Barkhammar i Årsta.

Informationen om Jintana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jintana Tengroth