7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Said Ali Hirsi

Årsinkomst: Kolla Saids lön anonymt

Personnummer: 19700209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 9 februari 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Said Ali Hirsi

Förnamn: Said Ali

Tilltalsnamn: Said

Efternamn: Hirsi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-07-01

Gatuadress: Långgatan 66 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 571 35

Postort: Nässjö

Distrikt: Nässjö

Församling: Nässjö församling (068201)

Kommun: Nässjö (0682)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Said

Said Hirsi är en man på 56 år som bor på Långgatan 66 lgh 1203 i Nässjö. Saids bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har han bott i 1 år och 1 dag sedan han flyttade in den 1 juli 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Said

Informationen om Said kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Said Hirsi?

Vad tjänar Said?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saids
Kreditstatus?

Nyfiken på Saids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Långgatan 66 lgh 1203

Latitud: 57.662872   |   Longitud: 14.700136

Registrerat på adressen


Långgatan 66 lgh 1203
571 35 Nässjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Said kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Said hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Saids bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 73 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Said har inga bolagsengagemang


Mer om Said


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 143 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 222 dagar)

Födelsedatum

1970-02-09 (en måndag för 20 597 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 222 dagar (en lördag)

Said Hirsi är en man på 56 år som bor på Långgatan 66 lgh 1203 i Nässjö. Saids bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har han bott i 1 år och 1 dag sedan han flyttade in den 1 juli 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Saids postnummer, 571 35, är medelinkomsten 208 627 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Said och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Said ingår. Saids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Said bor tillsammans med Abdinajib Ali. Han är en 17 årig man som flyttade in den 1 juli 2025 och har bott där totalt 1 år och 1 dag. Han är inte gift.

På Saids nästa födelsedag fyller han 57 år. Den inträffar om 222 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 222 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Said har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Said i Sverige Said Delavaran i Lund, Said Mahmoudi i Danderyd och Said Firoz Ghochani i Angered.

Informationen om Said kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Said Hirsi