7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Mohammad Nasim Muttahary
Årsinkomst: Kolla Mohammad Nasims lön anonymt
Personnummer: 19700224-
Ålder: 56 år
Födelsedag: 24 februari 1970
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Mohammad Nasim Muttahary
Förnamn: Mohammad Nasim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Muttahary
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-15
Gatuadress: Bjursätragatan 156 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 124 63
Postort: Bandhagen
Distrikt: Vantör
Församling: Vantörs församling (018023)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mohammad Nasim Muttahary är en 56 årig man och bosatt på Bjursätragatan 156 lgh 1302 i Bandhagen. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 46 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 104 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bjursätragatan 156 lgh 1302
Registrerat på adressen
124 63 Bandhagen
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mohammad Nasim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad Nasim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mohammad Nasims bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 46 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Mohammad Nasim har inga bolagsengagemang
Mer om Mohammad Nasim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 123 dagar)
Födelsedag
24 februari (en onsdag om 242 dagar)
Födelsedatum
1970-02-24 (en tisdag för 20 577 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 242 dagar (en söndag)
Mohammad Nasim Muttahary är en 56 årig man och bosatt på Bjursätragatan 156 lgh 1302 i Bandhagen. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 46 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 104 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Mohammad Nasims bostadsområde, på postnummer 124 63, är 302 813 kr per år och 9,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Mohammad Nasims ingår. Mohammad Nasims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 197.
Förutom Mohammad Nasim bor också Fatema Muttahary på adressen. Där har hon bott i 1 år och 104 dagar sedan hon först registrerades där den 15 mars 2025. Mohammad Nasim är gift med Fatema Muttahary .
Mohammad Nasims nästa födelsedag är om 242 dagar då han fyller 57 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 242 dagar (en söndag).
Mohammad Nasim har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad Nasim i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Nasim Oveissi i Onsala och Nasim Naraghi i Hörby.
Informationen om Mohammad Nasim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mohammad Nasim Muttahary
Var bor Mohammad Nasim?
Hur gammal är Mohammad Nasim?
Mohammad Nasim Muttahary är 56 år gammal och föddes den 24 februari 1970. Han fyller 57 år den 24 februari.
Har Mohammad Nasim några bolagsengagemang?
Mohammad Nasim har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mohammad Nasim några fordon?
Är Mohammad Nasim gift?
Mohammad Nasim är gift med Fatema Muttahary.
Vilket telefonnummer har Mohammad Nasim?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mohammad Nasim.
Vilket stjärntecken har Mohammad Nasim?
Mohammad Nasim har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Mohammad Nasim folkbokförd?
Mohammad Nasim Muttahary är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Mohammad Nasim?
Mohammad Nasim Muttahary tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Mohammad Nasim?
Mohammad Nasim Muttahary tillhör Vantörs församling.