7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Satu Maarit Eriksson
Årsinkomst: Kolla Maarits lön anonymt
Personnummer: 19700310-
Ålder: 56 år
Födelsedag: 10 mars 1970
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Satu Maarit Eriksson
Förnamn: Satu Maarit
Tilltalsnamn: Maarit
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-03-28
Gatuadress: Ramsdalsvägen 47
Postnummer: 139 54
Postort: Värmdö
Församling: Värmdö församling (012001)
Kommun: Värmdö (0120)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maarit
Maarit Eriksson är en kvinna på 56 år som bor på Ramsdalsvägen 47 i Värmdö. Maarits bostad är en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 11 år och 87 dagar sedan hon flyttade in den 28 mars 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Maarit
Informationen om Maarit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ramsdalsvägen 47
Registrerat på adressen
139 54 Värmdö
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2006-11-21 (19 år) Ägare Jonas Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2006-11-21 (19 år) | Jonas Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maarit kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maarit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maarits bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 0 st
Maarit har inga bolagsengagemang
Mer om Maarit
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
56 år (och 105 dagar)
Födelsedag
10 mars (en onsdag om 260 dagar)
Födelsedatum
1970-03-10 (en tisdag för 20 559 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 3 år och 260 dagar (en söndag)
Maarit Eriksson är en kvinna på 56 år som bor på Ramsdalsvägen 47 i Värmdö. Maarits bostad är en villa på 150 kvm . Där har hon bott i 11 år och 87 dagar sedan hon flyttade in den 28 mars 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Maarits postnummer, 139 54, är medelinkomsten 490 159 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,71 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Maarit och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Maarit ingår. Maarits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 93.
Maarit bor tillsammans med Jonas Eriksson. Han är en 55 årig man som flyttade in den 28 mars 2015 och har bott där totalt 11 år och 87 dagar. På adressen finns en hund (som Maarit inte är ägare till). Hon är gift med Jonas Eriksson .
På Maarits nästa födelsedag fyller hon 57 år. Den inträffar om 260 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 260 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Maarit har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maarit i Sverige Maarit Helminen-Hultkvist i Stockholm, Maarit Nyström i Nyköping och Maarit Ala-Särkelä i Trollhättan.
Informationen om Maarit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maarit Eriksson
Var bor Maarit?
Hur gammal är Maarit?
Maarit Eriksson är 56 år gammal och föddes den 10 mars 1970. Hon fyller 57 år den 10 mars.
Har Maarit några bolagsengagemang?
Maarit har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maarit några fordon?
Är Maarit gift?
Maarit är gift med Jonas Eriksson.
Vilket telefonnummer har Maarit?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maarit.
Vilket stjärntecken har Maarit?
Maarit har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Maarit folkbokförd?
Maarit Eriksson är folkbokförd i Värmdö kommun.
Vilket län tillhör Maarit?
Maarit Eriksson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Maarit?
Maarit Eriksson tillhör Värmdö församling.