7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Carl Staffan Wickström

Årsinkomst: Kolla Staffans lön anonymt

Personnummer: 19700330- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 30 mars 1970

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Carl Staffan Wickström

Förnamn: Carl Staffan

Tilltalsnamn: Staffan

Efternamn: Wickström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-02-01

Gatuadress: Bogrens väg 9

Postnummer: 439 31

Postort: Onsala

Distrikt: Onsala

Församling: Onsala församling (138414)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Staffan

Staffan Wickström är en man på 56 år som bor på Bogrens väg 9 i Onsala. Staffans bostad är en villa på 128 kvm . Där har han bott i 18 år och 144 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Staffan

Informationen om Staffan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Staffan Wickström?

Vad tjänar Staffan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Staffans
Kreditstatus?

Nyfiken på Staffans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bogrens väg 9

Latitud: 57.407219   |   Longitud: 12.022379

Registrerat på adressen


Bogrens väg 9
439 31 Onsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Staffan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Staffan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Staffans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 128 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Staffan har inga bolagsengagemang


Mer om Staffan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 87 dagar)

Födelsedag

30 mars (en tisdag om 278 dagar)

Födelsedatum

1970-03-30 (en måndag för 20 541 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 278 dagar (en lördag)

Staffan Wickström är en man på 56 år som bor på Bogrens väg 9 i Onsala. Staffans bostad är en villa på 128 kvm . Där har han bott i 18 år och 144 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Staffans postnummer, 439 31, är medelinkomsten 653 320 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Staffan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Staffan ingår. Staffans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.

Staffan bor tillsammans med 2 personer: Erik Wickström , Stina Angelica Wickström . Han är gift med Stina Angelica Wickström .

På Staffans nästa födelsedag fyller han 57 år. Den inträffar om 278 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 278 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 184 dagar.

Namnet Staffan är 'Nordisk ombildning av det latinska namnet Ste´phanus (se Stefan)'.

Staffan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Staffan i Sverige Staffan Carlson i Klädesholmen, Staffan Boltar Andersson i Kil och Staffan Tapper i Malmö.

Informationen om Staffan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Staffan Wickström