7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Ahmad Hosseini

Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt

Personnummer: 19700430- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 30 april 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ahmad Hosseini

Förnamn: Ahmad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hosseini

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-21

Gatuadress: Videvägen 2

Postnummer: 514 41

Postort: Limmared

Distrikt: Södra Åsarp

Församling: Länghems församling (145206)

Kommun: Tranemo (1452)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ahmad Hosseini är en man på 56 år som bor på Videvägen 2 i Limmared. bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 123 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahmad Hosseini?

Vad tjänar Ahmad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahmads
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahmads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Videvägen 2

Latitud: 57.529511   |   Longitud: 13.356332

Registrerat på adressen


Videvägen 2
514 41 Limmared

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahmad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahmads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ahmad har inga bolagsengagemang


Mer om Ahmad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 55 dagar)

Födelsedag

30 april (en fredag om 310 dagar)

Födelsedatum

1970-04-30 (en torsdag för 20 509 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 310 dagar (en tisdag)

Ahmad Hosseini är en man på 56 år som bor på Videvägen 2 i Limmared. bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 123 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ahmads postnummer, 514 41, är medelinkomsten 311 376 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ahmad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranemo där Ahmad ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Ahmad bor tillsammans med 3 personer: Pouya Hosseini , Parsa Hosseini , Neda Esfandari . Han är gift med Neda Esfandari .

På Ahmads nästa födelsedag fyller han 57 år. Den inträffar om 310 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 310 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ahmad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.

Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahmad Hosseini