7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Hossein Faal Alavi

Årsinkomst: Kolla Hosseins lön anonymt

Personnummer: 19700512- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 12 maj 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Hossein Faal Alavi

Förnamn: Hossein

Tilltalsnamn: Hossein

Efternamn: Faal Alavi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-11-01

Gatuadress: Stora Sällskapets väg 36 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 127 31

Postort: Skärholmen

Församling: Skärholmens församling (018040)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hossein

Hossein Faal Alavi är 56 år och bosatt på Stora Sällskapets väg 36 lgh 1201 i Skärholmen. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 20 år och 238 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hossein

Informationen om Hossein kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hossein Faal Alavi?

Vad tjänar Hossein?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hosseins
Kreditstatus?

Nyfiken på Hosseins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stora Sällskapets väg 36 lgh 1201

Latitud: 59.295269   |   Longitud: 17.928345

Registrerat på adressen


Stora Sällskapets väg 36 lgh 1201
127 31 Skärholmen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hossein kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hossein hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hosseins bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 65 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hossein har inga bolagsengagemang


Mer om Hossein


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 46 dagar)

Födelsedag

12 maj (en onsdag om 319 dagar)

Födelsedatum

1970-05-12 (en tisdag för 20 500 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 319 dagar (en söndag)

Hossein Faal Alavi är 56 år och bosatt på Stora Sällskapets väg 36 lgh 1201 i Skärholmen. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 20 år och 238 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 127 31, är medelinkomsten 287 000 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,83 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Hossein ingår. Hosseins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 174.

Hossein bor tillsammans med Rose-Marie Leisti. Hon har bott på Stora Sällskapets väg 36 lgh 1201 i totalt 23 år och 277 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 23 september 2002. Han är inte gift.

Hossein fyller 57 år om 319 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 3 år och 319 dagar (en söndag).

Hossein har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hossein i Sverige Hossein Shams i Hovås, Hossein Eizadpanahian i Järfälla och Hossein Dehghan Nayeri i Järfälla.

Informationen om Hossein kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hossein Faal Alavi