7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Emad Kashash

Årsinkomst: Kolla Emads lön anonymt

Personnummer: 19700517- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 17 maj 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Emad Kashash

Förnamn: Emad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kashash

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-09-30

Gatuadress: Eldhusgatan 13

Postnummer: 724 81

Postort: Västerås

Distrikt: Skerike

Församling: Skerike församling (198022)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Emad Kashash är 56 år gammal och bor på Eldhusgatan 13 i Västerås. Hans bostad är en villa på 159 kvm . Där har han bott i 9 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 30 september 2016. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emad Kashash?

Vad tjänar Emad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emads
Kreditstatus?

Nyfiken på Emads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Eldhusgatan 13

Latitud: 59.629344   |   Longitud: 16.496113

Registrerat på adressen


Eldhusgatan 13
724 81 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 159 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Emad har inga bolagsengagemang


Mer om Emad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 40 dagar)

Födelsedag

17 maj (en måndag om 325 dagar)

Födelsedatum

1970-05-17 (en söndag för 20 494 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 325 dagar (en fredag)

Emad Kashash är 56 år gammal och bor på Eldhusgatan 13 i Västerås. Hans bostad är en villa på 159 kvm . Där har han bott i 9 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 30 september 2016. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 724 81, som är Emads bostadsområde, är medelinkomsten 321 988 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,93 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Emads ingår. Emads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 301.

Emad bor tillsammans med 5 personer: Mohammad Nour Kashash , Mohamad Kashash , Ali Kashash , Edita Aguilar Almonte , Hadeel Kashash . Emad är gift med Edita Aguilar Almonte .

Emad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 325 dagar då han fyller 57 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 325 dagar (en fredag).

Emad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emad i Sverige Emad Zand i Lidingö, Emad Ahmed i Stenungsund och Emad Al-Nasser i Kil.

Informationen om Emad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emad Kashash