7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Kavoos Akhtari

Årsinkomst: Kolla Kavoos lön anonymt

Personnummer: 19700530- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 30 maj 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Kavoos Akhtari

Förnamn: Kavoos

Tilltalsnamn: Kavoos

Efternamn: Akhtari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-08-23

Gatuadress: Körsångarvägen 135

Postnummer: 142 40

Postort: Skogås

Församling: Trångsund-Skogås församling (012602)

Kommun: Huddinge (0126)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kavoos

Kavoos Akhtari är en man på 56 år som bor på Körsångarvägen 135 i Skogås. Kavoos bostad är en lägenhet på 84 kvm . Där har han bott i 18 år och 315 dagar sedan han flyttade in den 23 augusti 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kavoos

Informationen om Kavoos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kavoos Akhtari?

Vad tjänar Kavoos?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kavoos
Kreditstatus?

Nyfiken på Kavoos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Körsångarvägen 135

Latitud: 59.221860   |   Longitud: 18.153690

Registrerat på adressen


Körsångarvägen 135
142 40 Skogås

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kavoos kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kavoos hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kavoos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 84 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kavoos har inga bolagsengagemang


Mer om Kavoos


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 35 dagar)

Födelsedag

30 maj (en söndag om 330 dagar)

Födelsedatum

1970-05-30 (en lördag för 20 489 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 330 dagar (en torsdag)

Kavoos Akhtari är en man på 56 år som bor på Körsångarvägen 135 i Skogås. Kavoos bostad är en lägenhet på 84 kvm . Där har han bott i 18 år och 315 dagar sedan han flyttade in den 23 augusti 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kavoos postnummer, 142 40, är medelinkomsten 338 576 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,49 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kavoos och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Kavoos ingår. Kavoos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.

Kavoos bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Fereshteh Erfani Gahroei .

På Kavoos nästa födelsedag fyller han 57 år. Den inträffar om 330 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 3 år och 330 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Kavoos har inga bolagsengagemang.

Informationen om Kavoos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kavoos Akhtari