7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Åsa Elisabeth Rexhed

Årsinkomst: Kolla Åsas lön anonymt

Personnummer: 19700603- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 3 juni 1970

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 september

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Åsa Elisabeth Rexhed

Förnamn: Åsa Elisabeth

Tilltalsnamn: Åsa

Efternamn: Rexhed

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-08-01

Gatuadress: Storgatan 11 lgh 1209

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 9 från vänster

Postnummer: 245 31

Postort: Staffanstorp

Distrikt: Staffanstorp

Församling: S:t Staffans församling (123013)

Kommun: Staffanstorp (1230)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Åsa

Åsa Rexhed är en 56 årig kvinna och bosatt på Storgatan 11 lgh 1209 i Staffanstorp. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 102 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 332 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Åsa

Informationen om Åsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Åsa Rexhed?

Vad tjänar Åsa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Åsas
Kreditstatus?

Nyfiken på Åsas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Storgatan 11 lgh 1209

Latitud: 55.643527   |   Longitud: 13.209740

Registrerat på adressen


Storgatan 11 lgh 1209
245 31 Staffanstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Åsa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Åsa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Åsas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 102 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Brågarp 6 i Staffanstorp Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Åsa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 26 dagar)

Födelsedag

03 juni (en torsdag om 339 dagar)

Födelsedatum

1970-06-03 (en onsdag för 20 480 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 339 dagar (en måndag)

Åsa Rexhed är en 56 årig kvinna och bosatt på Storgatan 11 lgh 1209 i Staffanstorp. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 102 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 332 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Åsas bostadsområde, på postnummer 245 31, är 343 020 kr per år och 6,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Åsas ingår. Åsas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Förutom Åsa bor också Mikael Nyman Rexhed på adressen. Där har han bott i 11 år och 332 dagar sedan han först registrerades där den 1 augusti 2014. Åsa är gift med Mikael Nyman Rexhed .

Åsas nästa födelsedag är om 339 dagar då hon fyller 57 år. Hennes namnsdag är om 75 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 339 dagar (en måndag).

Namnet Åsa är 'Nordiskt namn, kortform av namn på As- (Ås-) ’gud’'.

Åsa har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Brågarp 6 i Staffanstorp ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Åsa i Sverige Åsa Stibner i Stockholm, Åsa Juholt i Hägersten och Åsa Jacobsson i Nora.

Informationen om Åsa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Åsa Rexhed