7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Åsa Ann-Charlott Bäckman

Årsinkomst: Kolla Ann-Charlotts lön anonymt

Personnummer: 19700609- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 9 juni 1970

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 september

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Åsa Ann-Charlott Bäckman

Förnamn: Åsa Ann-Charlott

Tilltalsnamn: Ann-Charlott

Efternamn: Bäckman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-06-07

Gatuadress: Sandbäcksgatan 15 lgh 1402

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 582 25

Postort: Linköping

Distrikt: Linköpings domkyrkodistrikt

Församling: Linköpings domkyrkoförsamling (058001)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Charlott

Ann-Charlott Bäckman är en kvinna på 56 år som bor på Sandbäcksgatan 15 lgh 1402 i Linköping. Ann-Charlotts bostad är en lägenhet med 3 rum på 102 kvm . Där har hon bott i 2 år och 11 dagar sedan hon flyttade in den 7 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Charlott

Informationen om Ann-Charlott kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Charlott Bäckman?

Vad tjänar Ann-Charlott?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Charlotts
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Charlotts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sandbäcksgatan 15 lgh 1402

Latitud: 58.403376   |   Longitud: 15.624930

Registrerat på adressen


Sandbäcksgatan 15 lgh 1402
582 25 Linköping

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
STIFTELSEN MALMSLÄTTS AIK Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv
Valtersson, Kent Status Aktiv
Ansvarig Kent Gunnar Peter Valtersson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Kent Gunnar Peter Valtersson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Charlott kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Charlott hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Charlotts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 102 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2015

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Linköpings Stadshus AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 7 Vinst (MSEK) 518
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 7 518
Kent Waltersson AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,2 0,1

Mer om Ann-Charlott


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 9 dagar)

Födelsedag

09 juni (en onsdag om 356 dagar)

Födelsedatum

1970-06-09 (en tisdag för 20 463 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 356 dagar (en söndag)

Ann-Charlott Bäckman är en kvinna på 56 år som bor på Sandbäcksgatan 15 lgh 1402 i Linköping. Ann-Charlotts bostad är en lägenhet med 3 rum på 102 kvm . Där har hon bott i 2 år och 11 dagar sedan hon flyttade in den 7 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ann-Charlotts postnummer, 582 25, är medelinkomsten 451 066 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,44 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ann-Charlott och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Ann-Charlott ingår. Ann-Charlotts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.

Ann-Charlott bor tillsammans med Kent Valtersson. Han är en 59 årig man som flyttade in den 7 juni 2024 och har bott där totalt 2 år och 11 dagar. Hon är gift med Kent Valtersson .

På Ann-Charlotts nästa födelsedag fyller hon 57 år. Den inträffar om 356 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 356 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 86 dagar.

Namnet Åsa är 'Nordiskt namn, kortform av namn på As- (Ås-) ’gud’'.

Ann-Charlott har 2 bolagsengagemang ( Linköpings Stadshus AB och Kent Waltersson AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Charlott i Sverige Ann-Charlott Maltqvist i Annelöv, Ann-Charlott Daher i Ystad och Ann-Charlott Stjärnqvist Mellbin i Trelleborg.

Informationen om Ann-Charlott kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Charlott Bäckman