7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Mohammad Jendi

Årsinkomst: Kolla Mohammads lön anonymt

Personnummer: 19700612- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 12 juni 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Jendi

Förnamn: Mohammad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jendi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-11-01

Gatuadress: Byavägen 20

Postnummer: 376 35

Postort: Svängsta

Distrikt: Asarum

Församling: Asarum-Ringamåla församling (108205)

Kommun: Karlshamn (1082)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammad Jendi är 56 år och bosatt på Byavägen 20 i Svängsta. Han bor i en villa på 107 kvm . Där har han bott i 4 år och 235 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Jendi?

Vad tjänar Mohammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Byavägen 20

Latitud: 56.270578   |   Longitud: 14.770548

Registrerat på adressen


Byavägen 20
376 35 Svängsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 107 kvm

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammad har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 12 dagar)

Födelsedag

12 juni (en lördag om 353 dagar)

Födelsedatum

1970-06-12 (en fredag för 20 466 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 353 dagar (en onsdag)

Mohammad Jendi är 56 år och bosatt på Byavägen 20 i Svängsta. Han bor i en villa på 107 kvm . Där har han bott i 4 år och 235 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 376 35, är medelinkomsten 301 839 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,48 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Mohammad ingår. Mohammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 74.

Mohammad bor tillsammans med 4 personer: Hamza Jundi , Noura Jundi , Ahmad Jundi , Abeer Yassin . Han är gift med Abeer Yassin .

Mohammad fyller 57 år om 353 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 60 år om 3 år och 353 dagar (en onsdag).

Mohammad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Mohammad Atar i Kista och Mohammad Rajabi i Borås.

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Jendi