7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Fatma Hussen

Årsinkomst: Kolla Fatmas lön anonymt

Personnummer: 19700618- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 56 år

Födelsedag: 18 juni 1970

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Fatma Hussen

Förnamn: Fatma

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hussen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-01-20

Gatuadress: Hammarkulletorget 34 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 424 37

Postort: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fatma Hussen är 56 år gammal och bor på Hammarkulletorget 34 lgh 1202 i Angered. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har hon bott i 25 år och 168 dagar sedan hon flyttade in den 20 januari 2001. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fatma Hussen?

Vad tjänar Fatma?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fatmas
Kreditstatus?

Nyfiken på Fatmas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hammarkulletorget 34 lgh 1202

Latitud: 57.778450   |   Longitud: 12.039852

Registrerat på adressen


Hammarkulletorget 34 lgh 1202
424 37 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fatma kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fatma hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fatmas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fatma har inga bolagsengagemang


Mer om Fatma


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

56 år (och 19 dagar)

Födelsedag

18 juni (en fredag om 346 dagar)

Födelsedatum

1970-06-18 (en torsdag för 20 473 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 3 år och 346 dagar (en tisdag)

Fatma Hussen är 56 år gammal och bor på Hammarkulletorget 34 lgh 1202 i Angered. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har hon bott i 25 år och 168 dagar sedan hon flyttade in den 20 januari 2001. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 424 37, som är Fatmas bostadsområde, är medelinkomsten 220 520 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,57 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Fatmas ingår. Fatmas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 158.

Fatma bor tillsammans med 3 personer: Arkan Khaiar , Lulia Khaiar , Kaled Khaiar . Fatma är inte gift.

Fatma har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 346 dagar då hon fyller 57 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 3 år och 346 dagar (en tisdag).

Fatma har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fatma i Sverige Fatma Tuncer i Spånga, Fatma Ben Rehouma i Farsta och Fatma Yilmaz i Bagarmossen.

Informationen om Fatma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fatma Hussen