7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Lars Johan Patrik Bengtsson

Årsinkomst: Kolla Patriks lön anonymt

Personnummer: 19700724- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 24 juli 1970

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 16 april

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Lars Johan Patrik Bengtsson

Förnamn: Lars Johan Patrik

Tilltalsnamn: Patrik

Efternamn: Bengtsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-06-27

Gatuadress: Saxtorpsvägen 407

Postnummer: 261 93

Postort: Saxtorp

Församling: Häljarps församling (128204)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Patrik

Patrik Bengtsson är en 55 årig man och bosatt på Saxtorpsvägen 407 i Saxtorp. Hans bostad är en villa på 165 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 juni 2003 och har sammanlagt bott där i 23 år och 6 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Patrik

Informationen om Patrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Patrik Bengtsson?

Vad tjänar Patrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Patriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Patriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Saxtorpsvägen 407

Latitud: 55.846731   |   Longitud: 12.968314

Registrerat på adressen


Saxtorpsvägen 407
261 93 Saxtorp

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Nosework till 1000 Status Aktiv
Ansvarig Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
FIELD SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-04-14 (8 år) Ägare Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-04-14 (8 år) Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-04-09 (16 år) Ägare Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-04-09 (16 år) Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Patrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Patrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Patriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 165 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Patrik har inga bolagsengagemang


Mer om Patrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 344 dagar)

Födelsedag

24 juli (en fredag om 21 dagar)

Födelsedatum

1970-07-24 (en fredag för 20 433 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 21 dagar (en onsdag)

Patrik Bengtsson är en 55 årig man och bosatt på Saxtorpsvägen 407 i Saxtorp. Hans bostad är en villa på 165 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 juni 2003 och har sammanlagt bott där i 23 år och 6 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Patriks bostadsområde, på postnummer 261 93, är 441 070 kr per år och 4,61 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Patriks ingår. Patriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 106.

Förutom Patrik bor också Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson på adressen. Där har hon bott i 16 år och 257 dagar sedan hon först registrerades där den 19 oktober 2009. Det finns också 2 hundar i bostaden. Patrik är gift med Ylva Viktoria Dahlgren Bengtsson .

Patriks nästa födelsedag är om 21 dagar då han fyller 56 år. Hans namnsdag är om 287 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 21 dagar (en onsdag).

Namnet Patrik är 'Engelskt namn, ombildning av latinets patri´cius ’adelsman’'.

Patrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Patrik i Sverige Patrik Arve i Bromma, Patrik Ottoson i Lerum och Patrik Norqvist i Umeå.

Informationen om Patrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Patrik Bengtsson