7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Harald Johan Fredrik Luhr

Årsinkomst: Kolla Harald Johan Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19700729- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 29 juli 1970

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 april

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Harald Johan Fredrik Luhr

Förnamn: Harald Johan Fredrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Luhr

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-10-31

Gatuadress: Gunnebogatan 17 A

Postnummer: 431 66

Postort: Mölndal

Församling: Stensjöns församling (148104)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Harald Johan Fredrik Luhr är en man på 55 år som bor på Gunnebogatan 17 A i Mölndal. bostad är ett radhus på 113 kvm . Där har han bott i 17 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 31 oktober 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harald Johan Fredrik Luhr?

Vad tjänar Harald Johan Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Harald Johan Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Harald Johan Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gunnebogatan 17 A

Latitud: 57.662251   |   Longitud: 12.034514

Registrerat på adressen


Gunnebogatan 17 A
431 66 Mölndal

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harald Johan Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harald Johan Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Harald Johan Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 113 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Harald Johan Fredrik har inga bolagsengagemang


Mer om Harald Johan Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 355 dagar)

Födelsedag

29 juli (en onsdag om 10 dagar)

Födelsedatum

1970-07-29 (en onsdag för 20 444 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 10 dagar (en måndag)

Harald Johan Fredrik Luhr är en man på 55 år som bor på Gunnebogatan 17 A i Mölndal. bostad är ett radhus på 113 kvm . Där har han bott i 17 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 31 oktober 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Harald Johan Fredriks postnummer, 431 66, är medelinkomsten 542 831 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,23 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Harald Johan Fredrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Harald Johan Fredrik ingår. Harald Johan Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 121.

Harald Johan Fredrik bor tillsammans med 2 personer: Cecilia Luhr , Agnes Luhr . Han är gift med Cecilia Luhr .

På Harald Johan Fredriks nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 10 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 10 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 256 dagar.

Namnet Harald är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’(krigs)här’ och ’härskare’'.

Harald Johan Fredrik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Harald Johan Fredrik i Sverige Harald Treutiger i Göteborg, Johan Jacobsson i Katrineholm och Johan Hedberg i Uppsala.

Informationen om Harald Johan Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harald Johan Fredrik Luhr