7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-25
Lars-Erik Sundström
Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19700806-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 6 augusti 1970
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Erik Sundström
Förnamn: Lars-Erik
Tilltalsnamn: Lars-Erik
Efternamn: Sundström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2001-06-28
Gatuadress: Lövholmenvägen 28
Postnummer: 147 34
Postort: Tumba
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Erik
Lars-Erik Sundström är en 55 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i ett kedjehus på 115 kvm . Där har han bott i sammanlagt 25 år och 27 dagar sedan 28 juni 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Erik
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lövholmenvägen 28
Registrerat på adressen
147 34 Tumba
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2012-01-24 (14 år) Ägare Helena Sundström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2012-01-24 (14 år) | Helena Sundström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 115 kvm
Byggår: 1987
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 353 dagar)
Födelsedag
06 augusti (en torsdag om 12 dagar)
Födelsedatum
1970-08-06 (en torsdag för 20 442 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 12 dagar (en tisdag)
Lars-Erik Sundström är en 55 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i ett kedjehus på 115 kvm . Där har han bott i sammanlagt 25 år och 27 dagar sedan 28 juni 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Lars-Eriks bostadsområde, på postnummer 147 34, har 2,76 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 402 475 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Lars-Eriks ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 159.
Lars-Erik bor tillsammans med en 49 årig kvinna vid namn Helena Sundström. Hon registrerades på adressen den 28 juni 2001, och har bott där totalt 25 år och 27 dagar. De har också en hund i bostaden som Lars-Erik inte är ägare till. Han är gift med Helena Sundström .
Vill du fira Lars-Eriks födelsedag ska du gratulera honom om 12 dagar då han fyller 56 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 12 dagar (en tisdag).
Lars-Erik har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige det senaste kvartalet är Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Erik Sundström
Var bor Lars-Erik?
Hur gammal är Lars-Erik?
Lars-Erik Sundström är 55 år gammal och föddes den 6 augusti 1970. Han fyller 56 år den 6 augusti.
Har Lars-Erik några bolagsengagemang?
Lars-Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Erik några fordon?
Är Lars-Erik gift?
Lars-Erik är gift med Helena Sundström.
Vilket telefonnummer har Lars-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Erik.
Vilket stjärntecken har Lars-Erik?
Lars-Erik har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lars-Erik folkbokförd?
Lars-Erik Sundström är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Sundström tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Sundström tillhör Botkyrka församling.