7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Birgit Eva-Lena Eriksson

Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19700810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 10 augusti 1970

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 13 oktober

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Birgit Eva-Lena Eriksson

Förnamn: Birgit Eva-Lena

Tilltalsnamn: Eva-Lena

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-08-13

Gatuadress: Björkstigen 6 C lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 673 31

Postort: Charlottenberg

Distrikt: Eda

Församling: Eda församling (173001)

Kommun: Eda (1730)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lena

Eva-Lena Eriksson är en kvinna på 55 år som bor på Björkstigen 6 C lgh 1101 i Charlottenberg. Eva-Lenas bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 7 år och 328 dagar sedan hon flyttade in den 13 augusti 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lena Eriksson?

Vad tjänar Eva-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björkstigen 6 C lgh 1101

Latitud: 59.885506   |   Longitud: 12.316752

Registrerat på adressen


Björkstigen 6 C lgh 1101
673 31 Charlottenberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eva-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 78 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Eva-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Eva-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 331 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 34 dagar)

Födelsedatum

1970-08-10 (en måndag för 20 420 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 34 dagar (en lördag)

Eva-Lena Eriksson är en kvinna på 55 år som bor på Björkstigen 6 C lgh 1101 i Charlottenberg. Eva-Lenas bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 7 år och 328 dagar sedan hon flyttade in den 13 augusti 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Eva-Lenas postnummer, 673 31, är medelinkomsten 281 031 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eda där Eva-Lena ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Eva-Lena bor tillsammans med Jessie Grahn. Hon är en 19 årig kvinna som flyttade in den 13 augusti 2018 och har bott där totalt 7 år och 328 dagar. Hon är inte gift.

På Eva-Lenas nästa födelsedag fyller hon 56 år. Den inträffar om 34 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 34 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 98 dagar.

Namnet Birgit är 'Kortform av Birgitta'.

Eva-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lena Eriksson