7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-28

Per-Ola Görgen Claesson

Årsinkomst: Kolla Per-Olas lön anonymt

Personnummer: 19700824- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 24 augusti 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Per-Ola Görgen Claesson

Förnamn: Per-Ola Görgen

Tilltalsnamn: Per-Ola

Efternamn: Claesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-12-01

Gatuadress: Fjällgatan 2

Postnummer: 343 35

Postort: Älmhult

Församling: Älmhults församling (076501)

Kommun: Älmhult (0765)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Per-Ola

Per-Ola Claesson är en 55 årig man och bosatt på Fjällgatan 2 i Älmhult. Hans bostad är en villa på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2004 och har sammanlagt bott där i 21 år och 239 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Per-Ola

Informationen om Per-Ola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per-Ola Claesson?

Vad tjänar Per-Ola?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Per-Olas
Kreditstatus?

Nyfiken på Per-Olas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fjällgatan 2

Latitud: 56.543377   |   Longitud: 14.117299

Registrerat på adressen


Fjällgatan 2
343 35 Älmhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per-Ola kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per-Ola hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Per-Olas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 106 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Per-Ola har inga bolagsengagemang


Mer om Per-Ola


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 338 dagar)

Födelsedag

24 augusti (en måndag om 27 dagar)

Födelsedatum

1970-08-24 (en måndag för 20 427 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 27 dagar (en lördag)

Per-Ola Claesson är en 55 årig man och bosatt på Fjällgatan 2 i Älmhult. Hans bostad är en villa på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2004 och har sammanlagt bott där i 21 år och 239 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Per-Olas bostadsområde, på postnummer 343 35, är 503 483 kr per år och 1,18 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Per-Olas ingår. Per-Olas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Per-Ola bor tillsammans med 2 personer: Petronella Rhodin , Axel Rhodin Claesson . Per-Ola är inte gift.

Per-Olas nästa födelsedag är om 27 dagar då han fyller 56 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 157 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 27 dagar (en lördag).

Per-Ola har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Ola i Sverige Per-Ola Sandberg i Svedala, Per-Ola Åberg i Umeå och Per-Ola Lindemann i Mjöhult.

Informationen om Per-Ola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per-Ola Claesson