7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Anna-Lena Lindström
Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19700920-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 20 september 1970
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Anna-Lena Lindström
Förnamn: Anna-Lena
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lindström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Kortebovägen 58
Postnummer: 564 33
Postort: Bankeryd
Församling: Bankeryds församling (068020)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anna-Lena Lindström är en kvinna på 55 år som bor på Kortebovägen 58 i Bankeryd. bostad är en villa på 140 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kortebovägen 58
Registrerat på adressen
564 33 Bankeryd
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2016-04-24 (10 år) Ägare Anna-Lena Lindström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2016-04-24 (10 år) | Anna-Lena Lindström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 140 kvm
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Anna-Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Anna-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 273 dagar)
Födelsedag
20 september (en söndag om 92 dagar)
Födelsedatum
1970-09-20 (en söndag för 20 362 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 92 dagar (en fredag)
Anna-Lena Lindström är en kvinna på 55 år som bor på Kortebovägen 58 i Bankeryd. bostad är en villa på 140 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Anna-Lenas postnummer, 564 33, är medelinkomsten 380 559 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,31 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 306.
Anna-Lena bor tillsammans med 2 personer: Ulf Persson , Markus Lindström . På adressen finns en hund (som Anna-Lena är ägare till). Hon är inte gift.
På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 56 år. Den inträffar om 92 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 92 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Anna-Lena har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna-Lena Lindström
Var bor Anna-Lena?
Hur gammal är Anna-Lena?
Anna-Lena Lindström är 55 år gammal och föddes den 20 september 1970. Hon fyller 56 år den 20 september.
Har Anna-Lena några bolagsengagemang?
Anna-Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anna-Lena några fordon?
Är Anna-Lena gift?
Anna-Lena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anna-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna-Lena.
Vilket stjärntecken har Anna-Lena?
Anna-Lena har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Anna-Lena folkbokförd?
Anna-Lena Lindström är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Lindström tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Lindström tillhör Bankeryds församling.