7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-08-27
Katarina Jakobsen
Årsinkomst: Kolla Katarinas lön anonymt
Personnummer: 19700927-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 27 september 1970
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 25 november
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Katarina Jakobsen
Förnamn: Katarina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jakobsen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-08-04
Gatuadress: Granvägen 9
Postnummer: 731 60
Postort: Valskog
Distrikt: Björskog
Församling: Kungsörs församling (196001)
Kommun: Kungsör (1960)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Katarina Jakobsen är 55 år gammal och bor på Granvägen 9 i Valskog. Hennes bostad är en villa på 124 kvm . Där har hon bott i 23 dagar sedan hon flyttade in den 4 augusti 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Granvägen 9
Registrerat på adressen
731 60 Valskog
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Katarina Jakobsen (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Katarina Jakobsen (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Katarina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Katarina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Katarinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 124 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Katarina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 334 dagar)
Födelsedag
27 september (en söndag om 31 dagar)
Födelsedatum
1970-09-27 (en söndag för 20 423 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 31 dagar (en fredag)
Katarina Jakobsen är 55 år gammal och bor på Granvägen 9 i Valskog. Hennes bostad är en villa på 124 kvm . Där har hon bott i 23 dagar sedan hon flyttade in den 4 augusti 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 731 60, som är Katarinas bostadsområde, är medelinkomsten 336 939 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,34 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsör där Katarinas ingår. Katarinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Katarina bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Katarina är inte gift.
Katarina har namnsdag om 90 dagar och nästa födelsedag inträffar om 31 dagar då hon fyller 56 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 31 dagar (en fredag).
Namnet Katarina är 'Grekiskt namn av ovisst ursprung (ofta förbundet med grekiskans katharo´s ’ren, kysk’)'.
Katarina har 1 bolagsengagemang (
Jakobsen, Katarina
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Katarina i Sverige Katarina Ahlström i Nacka, Katarina Martinson i Stockholm och Katarina Ageborg i Göteborg.
Informationen om Katarina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Katarina Jakobsen
Var bor Katarina?
Hur gammal är Katarina?
Katarina Jakobsen är 55 år gammal och föddes den 27 september 1970. Hon fyller 56 år den 27 september.
Har Katarina några bolagsengagemang?
Katarina har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Jakobsen, Katarina . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Katarina några fordon?
Är Katarina gift?
Katarina är inte gift.
Vilket telefonnummer har Katarina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Katarina.
Vilket stjärntecken har Katarina?
Katarina har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Katarina folkbokförd?
Katarina Jakobsen är folkbokförd i Kungsör kommun.
Vilket län tillhör Katarina?
Katarina Jakobsen tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Katarina?
Katarina Jakobsen tillhör Kungsörs församling.