7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Mathias Jan Henningsson
Årsinkomst: Kolla Mathias lön anonymt
Personnummer: 19701004-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 4 oktober 1970
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 januari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Mathias Jan Henningsson
Förnamn: Mathias Jan
Tilltalsnamn: Mathias
Efternamn: Henningsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-09-14
Gatuadress: Växthusvägen 8
Postnummer: 582 76
Postort: Linköping
Församling: Åkerbo församling (058024)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Mathias
Mathias Henningsson är en 55 årig man och bosatt på Växthusvägen 8 i Linköping. Hans bostad är en villa på 175 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 september 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 279 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Mathias
Informationen om Mathias kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Växthusvägen 8
Registrerat på adressen
582 76 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2025-05-10 (1 år) Ägare Susanne Henningsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-05-10 (1 år) | Susanne Henningsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mathias kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mathias hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mathias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 175 kvm
Byggår: 2002
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Mathias
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 259 dagar)
Födelsedag
04 oktober (en söndag om 106 dagar)
Födelsedatum
1970-10-04 (en söndag för 20 348 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 106 dagar (en fredag)
Mathias Henningsson är en 55 årig man och bosatt på Växthusvägen 8 i Linköping. Hans bostad är en villa på 175 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 september 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 279 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Mathias bostadsområde, på postnummer 582 76, är 522 453 kr per år och 1,87 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Mathias ingår. Mathias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 125.
Mathias bor tillsammans med 2 personer: Jakob Henningsson , Susanne Henningsson . På adressen finns också en hund registrerad som Mathias inte är ägare till. Mathias är gift med Susanne Henningsson .
Mathias nästa födelsedag är om 106 dagar då han fyller 56 år. Hans namnsdag är om 205 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 106 dagar (en fredag).
Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.
Mathias har 1 bolagsengagemang (
Optinor
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mathias i Sverige Mathias Aronsson i Stockholm, Mathias Melin i Hjärup och Mathias Fredriksson i Täby.
Informationen om Mathias kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mathias Henningsson
Var bor Mathias?
Hur gammal är Mathias?
Mathias Henningsson är 55 år gammal och föddes den 4 oktober 1970. Han fyller 56 år den 4 oktober.
Har Mathias några bolagsengagemang?
Mathias har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Optinor . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Mathias några fordon?
Är Mathias gift?
Mathias är gift med Susanne Henningsson.
Vilket telefonnummer har Mathias?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mathias.
Vilket stjärntecken har Mathias?
Mathias har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Mathias folkbokförd?
Mathias Henningsson är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Mathias?
Mathias Henningsson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Mathias?
Mathias Henningsson tillhör Åkerbo församling.