7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Imad Abboud

Årsinkomst: Kolla Imads lön anonymt

Personnummer: 19701110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 10 november 1970

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Imad Abboud

Förnamn: Imad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abboud

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-01

Gatuadress: Rälsvägen 9

Postnummer: 705 95

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Imad Abboud är en man på 55 år som bor på Rälsvägen 9 i Örebro. bostad är en villa på 153 kvm . Där har han bott i 71 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Imad Abboud?

Vad tjänar Imad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Imads
Kreditstatus?

Nyfiken på Imads Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Rälsvägen 9
705 95 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Imad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Imad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Imads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 153 kvm

Byggår: 2025

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Imad har inga bolagsengagemang


Mer om Imad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 243 dagar)

Födelsedag

10 november (en tisdag om 122 dagar)

Födelsedatum

1970-11-10 (en tisdag för 20 332 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 122 dagar (en söndag)

Imad Abboud är en man på 55 år som bor på Rälsvägen 9 i Örebro. bostad är en villa på 153 kvm . Där har han bott i 71 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Imads postnummer, 705 95, är medelinkomsten 454 007 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,68 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Imad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Imad ingår. Imads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 312.

Imad bor tillsammans med 3 personer: Marcus Abboud , Elias Abboud , Cecilia Abboud . Han är gift med Cecilia Abboud .

På Imads nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 122 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 122 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Imad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Imad i Sverige Imad Zanzoul i Göteborg, Imad Abdulgadir i Stockholm och Imad Mourad i Sala.

Informationen om Imad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Imad Abboud