7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Anna-Lena Maria Andersson

Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19701128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 28 november 1970

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Anna-Lena Maria Andersson

Förnamn: Anna-Lena Maria

Tilltalsnamn: Anna-Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1999-07-01

Gatuadress: Vrån 6

Postnummer: 432 96

Postort: Åskloster

Församling: Veddige-Kungsäters församling (138319)

Kommun: Varberg (1383)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna-Lena

Anna-Lena Andersson är 55 år gammal och bor på Vrån 6 i Åskloster. Hennes bostad är en villa på 68 kvm . Där har hon bott i 27 år och 15 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 1999. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna-Lena Andersson?

Vad tjänar Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vrån 6

Latitud: 57.205383   |   Longitud: 12.230977

Registrerat på adressen


Vrån 6
432 96 Åskloster

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 68 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 230 dagar)

Födelsedag

28 november (en lördag om 135 dagar)

Födelsedatum

1970-11-28 (en lördag för 20 319 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 135 dagar (en torsdag)

Anna-Lena Andersson är 55 år gammal och bor på Vrån 6 i Åskloster. Hennes bostad är en villa på 68 kvm . Där har hon bott i 27 år och 15 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 1999. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 432 96, som är Anna-Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 418 070 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,56 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Varberg där Anna-Lenas ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 145.

Anna-Lena bor tillsammans med 2 personer: Jonathan Andersson , Martin Johansson . Anna-Lena är inte gift.

Anna-Lena har namnsdag om 227 dagar och nästa födelsedag inträffar om 135 dagar då hon fyller 56 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 135 dagar (en torsdag).

Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.

Anna-Lena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.

Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna-Lena Andersson