7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-12
József Attila László
Årsinkomst: Kolla József Attilas lön anonymt
Personnummer: 19701129-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 29 november 1970
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: József Attila László
Förnamn: József Attila
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: László
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-08-30
Gatuadress: Polhemsgatan 13
Postnummer: 776 72
Postort: Långshyttan
Distrikt: Husby
Församling: Hedemora, Husby och Garpenbergs församling (208301)
Kommun: Hedemora (2083)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
József Attila László är en man på 55 år som bor på Polhemsgatan 13 i Långshyttan. Där har han bott i 1 år och 316 dagar sedan han flyttade in den 30 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Polhemsgatan 13
Registrerat på adressen
776 72 Långshyttan
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i József Attila kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i József Attila hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
József Attila har inga bolagsengagemang
Mer om József Attila
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 225 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 140 dagar)
Födelsedatum
1970-11-29 (en söndag för 20 314 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 140 dagar (en fredag)
József Attila László är en man på 55 år som bor på Polhemsgatan 13 i Långshyttan. Där har han bott i 1 år och 316 dagar sedan han flyttade in den 30 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På József Attilas postnummer, 776 72, är medelinkomsten 315 637 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,68 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för József Attila och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hedemora där József Attila ingår. József Attilas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.
József Attila bor tillsammans med 2 personer: Rita László , Kristóf Csaba László . Han är gift med Rita László .
På József Attilas nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 140 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 140 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
József Attila har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta József Attila i Sverige Attila Miklos i Malmö, József Sziráki i Styrsö och József Rostás i Helsingborg.
Informationen om József Attila kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om József Attila László
Var bor József Attila?
Hur gammal är József Attila?
József Attila László är 55 år gammal och föddes den 29 november 1970. Han fyller 56 år den 29 november.
Har József Attila några bolagsengagemang?
József Attila har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger József Attila några fordon?
Är József Attila gift?
József Attila är gift med Rita László.
Vilket telefonnummer har József Attila?
Vi har inget telefonnummer registrerat för József Attila.
Vilket stjärntecken har József Attila?
József Attila har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är József Attila folkbokförd?
József Attila László är folkbokförd i Hedemora kommun.
Vilket län tillhör József Attila?
József Attila László tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör József Attila?
József Attila László tillhör Hedemora, Husby och Garpenbergs församling.