7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Kim Maria Renman
Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt
Personnummer: 19701214-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 14 december 1970
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Kim Maria Renman
Förnamn: Kim Maria
Tilltalsnamn: Maria
Efternamn: Renman
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-02-24
Gatuadress: Rexius väg 19
Postnummer: 439 33
Postort: Onsala
Församling: Onsala församling (138414)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maria
Maria Renman är en 55 årig kvinna och bosatt på Rexius väg 19 i Onsala. Hennes bostad är en villa på 142 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 februari 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 123 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maria
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rexius väg 19
Registrerat på adressen
439 33 Onsala
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Kim Maria Renman (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Kim Maria Renman (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 142 kvm
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 50-75% | 2024 | 0 | −0 |
Mer om Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 195 dagar)
Födelsedag
14 december (en måndag om 170 dagar)
Födelsedatum
1970-12-14 (en måndag för 20 284 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 170 dagar (en lördag)
Maria Renman är en 55 årig kvinna och bosatt på Rexius väg 19 i Onsala. Hennes bostad är en villa på 142 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 februari 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 123 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Marias bostadsområde, på postnummer 439 33, är 612 920 kr per år och 2,78 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Marias ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 132.
Förutom Maria bor också Niclas Renman på adressen. Där har han bott i 20 år och 123 dagar sedan han först registrerades där den 24 februari 2006. Maria är gift med Niclas Renman .
Marias nästa födelsedag är om 170 dagar då hon fyller 56 år. Hennes namnsdag är om 246 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 170 dagar (en lördag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria har 1 bolagsengagemang (
Makinila AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Renman
Var bor Maria?
Hur gammal är Maria?
Maria Renman är 55 år gammal och föddes den 14 december 1970. Hon fyller 56 år den 14 december.
Har Maria några bolagsengagemang?
Maria har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Makinila AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Maria några fordon?
Är Maria gift?
Maria är gift med Niclas Renman.
Vilket telefonnummer har Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria.
Vilket stjärntecken har Maria?
Maria har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Maria folkbokförd?
Maria Renman är folkbokförd i Kungsbacka kommun.
Vilket län tillhör Maria?
Maria Renman tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Maria?
Maria Renman tillhör Onsala församling.