7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Marja-Lena Matsson
Årsinkomst: Kolla Marja-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19701224-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 24 december 1970
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Marja-Lena Matsson
Förnamn: Marja-Lena
Tilltalsnamn: Marja-Lena
Efternamn: Matsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2000-12-16
Gatuadress: Marikavägen 14
Postnummer: 134 60
Postort: Ingarö
Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)
Kommun: Värmdö (0120)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Marja-Lena
Marja-Lena Matsson är en 55 årig kvinna och bosatt på Marikavägen 14 i Ingarö. Hennes bostad är ett kedjehus på 86 kvm . Hon flyttade in på adressen den 16 december 2000 och har sammanlagt bott där i 25 år och 187 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Marja-Lena
Informationen om Marja-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Marikavägen 14
Registrerat på adressen
134 60 Ingarö
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Marja-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Marja-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Marja-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 86 kvm
Byggår: 1969
Bolagsengagemang | 0 st
Marja-Lena har inga bolagsengagemang
Mer om Marja-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 179 dagar)
Födelsedag
24 december (en torsdag om 186 dagar)
Födelsedatum
1970-12-24 (en torsdag för 20 268 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 186 dagar (en tisdag)
Marja-Lena Matsson är en 55 årig kvinna och bosatt på Marikavägen 14 i Ingarö. Hennes bostad är ett kedjehus på 86 kvm . Hon flyttade in på adressen den 16 december 2000 och har sammanlagt bott där i 25 år och 187 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Marja-Lenas bostadsområde, på postnummer 134 60, är 442 900 kr per år och 4,81 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Marja-Lenas ingår. Marja-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Marja-Lena bor tillsammans med 2 personer: Johan Matsson , Staffan Matsson . Marja-Lena är gift med Staffan Matsson .
Marja-Lenas nästa födelsedag är om 186 dagar då hon fyller 56 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 186 dagar (en tisdag).
Marja-Lena har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marja-Lena i Sverige Marja-Lena Nieminen i Arboga, Marja-Lena Joukainen i Göteborg och Marja-Lena Johansson i Kisa.
Informationen om Marja-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Marja-Lena Matsson
Var bor Marja-Lena?
Hur gammal är Marja-Lena?
Marja-Lena Matsson är 55 år gammal och föddes den 24 december 1970. Hon fyller 56 år den 24 december.
Har Marja-Lena några bolagsengagemang?
Marja-Lena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Marja-Lena några fordon?
Är Marja-Lena gift?
Marja-Lena är gift med Staffan Matsson.
Vilket telefonnummer har Marja-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Marja-Lena.
Vilket stjärntecken har Marja-Lena?
Marja-Lena har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Marja-Lena folkbokförd?
Marja-Lena Matsson är folkbokförd i Värmdö kommun.
Vilket län tillhör Marja-Lena?
Marja-Lena Matsson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Marja-Lena?
Marja-Lena Matsson tillhör Gustavsberg-Ingarö församling.