8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-07

Jan-Crister Martimo

Årsinkomst: Kolla Jan-Cristers lön anonymt

Personnummer: 19710209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 9 februari 1971

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jan-Crister Martimo

Förnamn: Jan-Crister

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Martimo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-01

Gatuadress: Lägervägen 21 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 254 20

Postort: Helsingborg

Distrikt: Filborna

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jan-Crister Martimo är en man på 55 år som bor på Lägervägen 21 B lgh 1101 i Helsingborg. bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 98 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Crister Martimo?

Vad tjänar Jan-Crister?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Cristers
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Cristers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lägervägen 21 B lgh 1101

Latitud: 56.059499   |   Longitud: 12.718019

Registrerat på adressen


Lägervägen 21 B lgh 1101
254 20 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
ROTTWEILER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-04-04 (2 år) Ägare Rose-Marie Martimo Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-04-04 (2 år) Rose-Marie Martimo Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Crister kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Crister hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Cristers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 77 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan-Crister har inga bolagsengagemang


Mer om Jan-Crister


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 271 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 94 dagar)

Födelsedatum

1971-02-09 (en tisdag för 20 360 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 94 dagar (en söndag)

Jan-Crister Martimo är en man på 55 år som bor på Lägervägen 21 B lgh 1101 i Helsingborg. bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 98 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jan-Cristers postnummer, 254 20, är medelinkomsten 259 517 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,81 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jan-Crister och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Jan-Crister ingår. Jan-Cristers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 148.

Jan-Crister bor tillsammans med Rose-Marie Martimo. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 1 augusti 2026 och har bott där totalt 98 dagar. På adressen finns en hund (som Jan-Crister inte är ägare till). Han är gift med Rose-Marie Martimo .

På Jan-Cristers nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 94 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 94 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 55 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Jan-Crister har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Crister i Sverige Jan-Crister Blomqvist i Östra Ryd, Jan-Crister Persson i Göteborg och Jan-Crister Kyrk i Årjäng.

Informationen om Jan-Crister kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Crister Martimo