7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Kjell Stefan Hammarsten
Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt
Personnummer: 19710210-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 10 februari 1971
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 december
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Kjell Stefan Hammarsten
Förnamn: Kjell Stefan
Tilltalsnamn: Stefan
Efternamn: Hammarsten
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1998-09-21
Gatuadress: Raskvägen 9
Postnummer: 944 73
Postort: Piteå
Församling: Hortlax församling (258102)
Kommun: Piteå (2581)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Stefan
Stefan Hammarsten är en man på 55 år som bor på Raskvägen 9 i Piteå. Stefans bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 27 år och 270 dagar sedan han flyttade in den 21 september 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan
Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Raskvägen 9
Registrerat på adressen
944 73 Piteå
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Stefan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Stefans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 104 kvm
Byggår: 1949
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Bolagsman | 0 |
Mer om Stefan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 128 dagar)
Födelsedag
10 februari (en onsdag om 237 dagar)
Födelsedatum
1971-02-10 (en onsdag för 20 217 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 237 dagar (en måndag)
Stefan Hammarsten är en man på 55 år som bor på Raskvägen 9 i Piteå. Stefans bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 27 år och 270 dagar sedan han flyttade in den 21 september 1998. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Stefans postnummer, 944 73, är medelinkomsten 465 302 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stefan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Piteå där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 77.
Stefan bor tillsammans med 2 personer: Emil Hammarsten , Veronica Hammarsten . Han är gift med Veronica Hammarsten .
På Stefans nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 237 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 237 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 191 dagar.
Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.
Stefan har 1 bolagsengagemang (
Klipp Bodan i Piteå Handelsbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.
Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Stefan Hammarsten
Var bor Stefan?
Hur gammal är Stefan?
Stefan Hammarsten är 55 år gammal och föddes den 10 februari 1971. Han fyller 56 år den 10 februari.
Har Stefan några bolagsengagemang?
Stefan har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Klipp Bodan i Piteå Handelsbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Stefan några fordon?
Är Stefan gift?
Stefan är gift med Veronica Hammarsten.
Vilket telefonnummer har Stefan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Stefan.
Vilket stjärntecken har Stefan?
Stefan har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Stefan folkbokförd?
Stefan Hammarsten är folkbokförd i Piteå kommun.
Vilket län tillhör Stefan?
Stefan Hammarsten tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Stefan?
Stefan Hammarsten tillhör Hortlax församling.