NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-06-11
Rassmie Al-Abed
Årsinkomst: Kolla Rassmies lön anonymt
Personnummer: 19710220-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 20 februari 1971
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Rassmie Al-Abed
Förnamn: Rassmie
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al-Abed
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-08-29
Gatuadress: Ekholmsvägen 20 D
Postnummer: 286 34
Postort: Örkelljunga
Distrikt: Örkelljunga
Församling: Örkelljunga församling (125701)
Kommun: Örkelljunga (1257)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rassmie Al-Abed är en kvinna på 55 år som bor på Ekholmsvägen 20 D i Örkelljunga. bostad är en lägenhet på 118 kvm . Där har hon bott i 11 år och 286 dagar sedan hon flyttade in den 29 augusti 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ekholmsvägen 20 D
Registrerat på adressen
286 34 Örkelljunga
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Salem Al Youssef (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Salem Al Youssef (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rassmie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rassmie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rassmies bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 118 kvm
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 0 st
Rassmie har inga bolagsengagemang
Mer om Rassmie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 111 dagar)
Födelsedag
20 februari (en lördag om 254 dagar)
Födelsedatum
1971-02-20 (en lördag för 20 200 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 254 dagar (en torsdag)
Rassmie Al-Abed är en kvinna på 55 år som bor på Ekholmsvägen 20 D i Örkelljunga. bostad är en lägenhet på 118 kvm . Där har hon bott i 11 år och 286 dagar sedan hon flyttade in den 29 augusti 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Rassmies postnummer, 286 34, är medelinkomsten 319 738 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,84 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rassmie och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örkelljunga där Rassmie ingår. Rassmies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Rassmie bor tillsammans med 4 personer: Zeinab Al Youssef , Salem Al Youssef , Ismail Al Youssef , Sara Al Youssef . Hon är gift med Salem Al Youssef .
På Rassmies nästa födelsedag fyller hon 56 år. Den inträffar om 254 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 254 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 204 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Rassmie har inga bolagsengagemang.
Informationen om Rassmie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.