7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Zora Olteanu
Årsinkomst: Kolla Zoras lön anonymt
Personnummer: 19710413-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 13 april 1971
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Zora Olteanu
Förnamn: Zora
Tilltalsnamn: Zora
Efternamn: Olteanu
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-10-06
Gatuadress: Kummingatan 32 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 424 43
Postort: Angered
Församling: Angereds församling (148034)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Zora
Zora Olteanu är en 55 årig kvinna och bosatt på Kummingatan 32 lgh 1302 i Angered. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Hon flyttade in på adressen den 6 oktober 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 267 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Zora
Informationen om Zora kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kummingatan 32 lgh 1302
Registrerat på adressen
424 43 Angered
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Zora kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Zora hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Zoras bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Zora har inga bolagsengagemang
Mer om Zora
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 78 dagar)
Födelsedag
13 april (en tisdag om 287 dagar)
Födelsedatum
1971-04-13 (en tisdag för 20 167 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 287 dagar (en söndag)
Zora Olteanu är en 55 årig kvinna och bosatt på Kummingatan 32 lgh 1302 i Angered. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Hon flyttade in på adressen den 6 oktober 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 267 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Zoras bostadsområde, på postnummer 424 43, är 235 021 kr per år och 12,82 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Zoras ingår. Zoras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 186.
Zora bor tillsammans med 6 personer: Roxana Elora Vlajea , Ion Olteanu , Cristina-Rozalia Olteanu , Dragana Maia Olteanu , Gheorghe-Adrian Olteanu , Vasa-Zoran Olteanu . Zora är gift med Ion Olteanu .
Zoras nästa födelsedag är om 287 dagar då hon fyller 56 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 287 dagar (en söndag).
Zora har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zora i Sverige Zora Maulawizadah i Farsta, Zora Runström i Stockholm och Zora Lazarevska i Göteborg.
Informationen om Zora kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Zora Olteanu
Var bor Zora?
Hur gammal är Zora?
Zora Olteanu är 55 år gammal och föddes den 13 april 1971. Hon fyller 56 år den 13 april.
Har Zora några bolagsengagemang?
Zora har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Zora några fordon?
Är Zora gift?
Zora är gift med Ion Olteanu.
Vilket telefonnummer har Zora?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Zora.
Vilket stjärntecken har Zora?
Zora har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Zora folkbokförd?
Zora Olteanu är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Zora?
Zora Olteanu tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Zora?
Zora Olteanu tillhör Angereds församling.