7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Roya Ebrahimi Dastgerdi

Årsinkomst: Kolla Royas lön anonymt

Personnummer: 19710414- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 14 april 1971

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Roya Ebrahimi Dastgerdi

Förnamn: Roya

Tilltalsnamn: Roya

Efternamn: Ebrahimi Dastgerdi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-08-01

Gatuadress: Hagmarksgatan 40 A

Postnummer: 702 16

Postort: Örebro

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roya

Roya Ebrahimi Dastgerdi är en 55 årig kvinna och bosatt på Hagmarksgatan 40 A i Örebro. Hennes bostad är ett radhus på 101 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2010 och har sammanlagt bott där i 15 år och 340 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roya

Informationen om Roya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roya Ebrahimi Dastgerdi?

Vad tjänar Roya?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Royas
Kreditstatus?

Nyfiken på Royas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagmarksgatan 40 A

Latitud: 59.263834   |   Longitud: 15.230737

Registrerat på adressen


Hagmarksgatan 40 A
702 16 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roya kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Royas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 101 kvm

Byggår: 1988

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roya har inga bolagsengagemang


Mer om Roya


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 84 dagar)

Födelsedag

14 april (en onsdag om 281 dagar)

Födelsedatum

1971-04-14 (en onsdag för 20 173 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 281 dagar (en måndag)

Roya Ebrahimi Dastgerdi är en 55 årig kvinna och bosatt på Hagmarksgatan 40 A i Örebro. Hennes bostad är ett radhus på 101 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2010 och har sammanlagt bott där i 15 år och 340 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Royas bostadsområde, på postnummer 702 16, är 391 400 kr per år och 3,66 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Royas ingår. Royas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Förutom Roya bor också Patrik Hermansson på adressen. Där har han bott i 15 år och 340 dagar sedan han först registrerades där den 1 augusti 2010. Roya är inte gift.

Royas nästa födelsedag är om 281 dagar då hon fyller 56 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 281 dagar (en måndag).

Roya har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roya i Sverige Roya Svedare i Uppsala, Roya Rashid i Örebro och Roya Abbaszadehpoor i Linköping.

Informationen om Roya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roya Ebrahimi Dastgerdi