7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Eva-Lena Löding

Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19710429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 29 april 1971

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Eva-Lena Löding

Förnamn: Eva-Lena

Tilltalsnamn: Eva-Lena

Efternamn: Löding

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-08-06

Gatuadress: Huså Gammalvägen 20

Postnummer: 837 94

Postort: Järpen

Distrikt: Kall

Församling: Kalls församling (232104)

Kommun: Åre (2321)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lena

Eva-Lena Löding är en kvinna på 55 år som bor på Huså Gammalvägen 20 i Järpen. Där har hon bott i 11 år och 357 dagar sedan hon flyttade in den 6 augusti 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lena Löding?

Vad tjänar Eva-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Huså Gammalvägen 20

Latitud: 63.487092   |   Longitud: 13.126082

Registrerat på adressen


Huså Gammalvägen 20
837 94 Järpen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Eva-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Eva-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 91 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 274 dagar)

Födelsedatum

1971-04-29 (en torsdag för 20 180 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 274 dagar (en tisdag)

Eva-Lena Löding är en kvinna på 55 år som bor på Huså Gammalvägen 20 i Järpen. Där har hon bott i 11 år och 357 dagar sedan hon flyttade in den 6 augusti 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Eva-Lenas postnummer, 837 94, är medelinkomsten 383 255 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Åre där Eva-Lena ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Eva-Lena bor tillsammans med Olof Tomas Löding. Han är en 61 årig man som flyttade in den 19 april 1965 och har bott där totalt 61 år och 101 dagar. Hon är gift med Olof Tomas Löding .

På Eva-Lenas nästa födelsedag fyller hon 56 år. Den inträffar om 274 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 4 år och 274 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Eva-Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lena Löding