7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Leif Nordström

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19710504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 4 maj 1971

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Leif Nordström

Förnamn: Leif

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Nordström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-06-15

Gatuadress: Frötunagränd 6

Postnummer: 194 55

Postort: Upplands Väsby

Församling: Hammarby församling (011402)

Kommun: Upplands Väsby (0114)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Nordström är en 55 årig man och bosatt på Frötunagränd 6 i Upplands Väsby. Hans bostad är ett kedjehus på 122 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 juni 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 23 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Nordström?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Frötunagränd 6

Latitud: 59.530350   |   Longitud: 17.936733

Registrerat på adressen


Frötunagränd 6
194 55 Upplands Väsby

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Leif Nordström Bygg & Plattsättning AB Status Aktiv
Ansvarig Leif Nordström (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Leif Nordström (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 122 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Leif Nordström Bygg & Plattsättning AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 5,8 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 5,8 0,3
Lunderbye & Nordström Bygg AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 0 −0

Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 65 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 300 dagar)

Födelsedatum

1971-05-04 (en tisdag för 20 154 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 300 dagar (en söndag)

Leif Nordström är en 55 årig man och bosatt på Frötunagränd 6 i Upplands Väsby. Hans bostad är ett kedjehus på 122 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 juni 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 23 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Leifs bostadsområde, på postnummer 194 55, är 451 414 kr per år och 3,43 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands Väsby där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 70.

Leif bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Leif är inte gift.

Leifs nästa födelsedag är om 300 dagar då han fyller 56 år. Hans namnsdag är om 357 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 300 dagar (en söndag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har 2 bolagsengagemang ( Leif Nordström Bygg & Plattsättning AB och Lunderbye & Nordström Bygg AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Nordström