7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Rodrigo Reck Dias
Årsinkomst: Kolla Rodrigos lön anonymt
Personnummer: 19710514-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 14 maj 1971
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Rodrigo Reck Dias
Förnamn: Rodrigo
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Reck Dias
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2025-12-30
Gatuadress: Trön 3
Postnummer: 646 92
Postort: Gnesta
Distrikt: Frustuna
Kommun: Gnesta (0461)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rodrigo Reck Dias är en 55 årig man och bosatt på Trön 3 i Gnesta. Hans bostad är ett lantbruk på 185 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 december 2025 och har sammanlagt bott där i 185 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
646 92 Gnesta
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rodrigo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rodrigo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rodrigos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 185 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Rodrigo har inga bolagsengagemang
Mer om Rodrigo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 50 dagar)
Födelsedag
14 maj (en fredag om 315 dagar)
Födelsedatum
1971-05-14 (en fredag för 20 139 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 315 dagar (en onsdag)
Rodrigo Reck Dias är en 55 årig man och bosatt på Trön 3 i Gnesta. Hans bostad är ett lantbruk på 185 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 december 2025 och har sammanlagt bott där i 185 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rodrigos bostadsområde, på postnummer 646 92, är 453 515 kr per år och 5,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnesta där Rodrigos ingår. Rodrigos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Rodrigo bor tillsammans med 2 personer: Cristina Strassburger , Rafaela Strassburger Dias . Rodrigo är gift med Cristina Strassburger .
Rodrigos nästa födelsedag är om 315 dagar då han fyller 56 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 315 dagar (en onsdag).
Rodrigo har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rodrigo i Sverige Rodrigo Saldes Vargas i Saltsjöbaden, Rodrigo Garcia i Bromma och Rodrigo Montesino Ferrada i Hägersten.
Informationen om Rodrigo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rodrigo Reck Dias
Var bor Rodrigo?
Hur gammal är Rodrigo?
Rodrigo Reck Dias är 55 år gammal och föddes den 14 maj 1971. Han fyller 56 år den 14 maj.
Har Rodrigo några bolagsengagemang?
Rodrigo har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rodrigo några fordon?
Är Rodrigo gift?
Rodrigo är gift med Cristina Strassburger.
Vilket telefonnummer har Rodrigo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rodrigo.
Vilket stjärntecken har Rodrigo?
Rodrigo har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Rodrigo folkbokförd?
Rodrigo Reck Dias är folkbokförd i Gnesta kommun.
Vilket län tillhör Rodrigo?
Rodrigo Reck Dias tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Rodrigo?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Rodrigo tillhör.