7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Sasho Milankovski
Årsinkomst: Kolla Sashos lön anonymt
Personnummer: 19710618-
Ålder: 55 år
Födelsedag: 18 juni 1971
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Sasho Milankovski
Förnamn: Sasho
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Milankovski
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-02-01
Gatuadress: Senapsgatan 16 lgh 1701
Våning & dörr: 7 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 424 43
Postort: Angered
Distrikt: Gunnared
Församling: Angereds församling (148034)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sasho Milankovski är 55 år gammal och bor på Senapsgatan 16 lgh 1701 i Angered. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 3 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Senapsgatan 16 lgh 1701
Registrerat på adressen
424 43 Angered
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sasho kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sasho hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sashos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 61 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1973
Bolagsengagemang | 0 st
Sasho har inga bolagsengagemang
Mer om Sasho
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
55 år (och 16 dagar)
Födelsedag
18 juni (en fredag om 349 dagar)
Födelsedatum
1971-06-18 (en fredag för 20 105 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 4 år och 349 dagar (en onsdag)
Sasho Milankovski är 55 år gammal och bor på Senapsgatan 16 lgh 1701 i Angered. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 3 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 424 43, som är Sashos bostadsområde, är medelinkomsten 235 021 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,82 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Sashos ingår. Sashos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 185.
Sasho bor tillsammans med 5 personer: Teodor Stojanovski , Jasminka Milankovska , Veronika Milankovska , Toni Stojanovski , Trajche Ravanovski . Sasho är gift med Jasminka Milankovska .
Sasho har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 349 dagar då han fyller 56 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 349 dagar (en onsdag).
Sasho har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sasho i Sverige Sasho Ristevski i Västerås, Sasho Fimkov i Malmö och Sasho Sarov i Spånga.
Informationen om Sasho kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sasho Milankovski
Var bor Sasho?
Hur gammal är Sasho?
Sasho Milankovski är 55 år gammal och föddes den 18 juni 1971. Han fyller 56 år den 18 juni.
Har Sasho några bolagsengagemang?
Sasho har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sasho några fordon?
Är Sasho gift?
Sasho är gift med Jasminka Milankovska.
Vilket telefonnummer har Sasho?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sasho.
Vilket stjärntecken har Sasho?
Sasho har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Sasho folkbokförd?
Sasho Milankovski är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Sasho?
Sasho Milankovski tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sasho?
Sasho Milankovski tillhör Angereds församling.