7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-02

Ammar Ahmed Mohammed Saleh Al-Obaidi

Årsinkomst: Kolla Ammars lön anonymt

Personnummer: 19710830- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 55 år

Födelsedag: 30 augusti 1971

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Ammar Ahmed Mohammed Saleh Al-Obaidi

Förnamn: Ammar Ahmed Mohammed Saleh

Tilltalsnamn: Ammar

Efternamn: Al-Obaidi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-31

Gatuadress: Sandeslättskroken 9

Postnummer: 424 36

Postort: Angered

Distrikt: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ammar

Ammar Al-Obaidi är en man på 55 år som bor på Sandeslättskroken 9 i Angered. Ammars bostad är ett radhus på 140 kvm . Där har han bott i 1 år och 155 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ammar

Informationen om Ammar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ammar Al-Obaidi?

Vad tjänar Ammar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ammars
Kreditstatus?

Nyfiken på Ammars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sandeslättskroken 9

Latitud: 57.775970   |   Longitud: 12.037696

Registrerat på adressen


Sandeslättskroken 9
424 36 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ammar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ammar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ammars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ammar har inga bolagsengagemang


Mer om Ammar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

55 år (och 3 dagar)

Födelsedag

30 augusti (en måndag om 362 dagar)

Födelsedatum

1971-08-30 (en måndag för 20 092 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 4 år och 362 dagar (en lördag)

Ammar Al-Obaidi är en man på 55 år som bor på Sandeslättskroken 9 i Angered. Ammars bostad är ett radhus på 140 kvm . Där har han bott i 1 år och 155 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ammars postnummer, 424 36, är medelinkomsten 236 914 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,79 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ammar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ammar ingår. Ammars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 151.

Ammar bor tillsammans med Miryam Khaled Najib. Hon är en 17 årig kvinna som flyttade in den 31 mars 2025 och har bott där totalt 1 år och 155 dagar. Han är gift med en person som är 45 år.

På Ammars nästa födelsedag fyller han 56 år. Den inträffar om 362 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 4 år och 362 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 121 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ammar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ammar i Sverige Ammar Tememi i Tullinge, Ammar Al Attar i Malmö och Ammar El Tanji i Malmö.

Informationen om Ammar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ammar Al-Obaidi